Starbucks'ın ücretsiz Wi-Fi hizmetinin bir bedeli varmış

Sorun Stabucks'ın bilerek yaptığı bir şey değil. Bu haberi çok gördüm ve herkes sizin gibi bunun bilinçli olarak Starbucks tarafından yapıldığını söylüyor. Oysa öyle bir şey yok. İlgi çekmek için konan başlıklar.

Sorun Stabucks'ın bilerek yaptığı bir şey değil. Bu haberi çok gördüm ve herkes sizin gibi bunun bilinçli olarak Starbucks tarafından yapıldığını söylüyor. Oysa öyle bir şey yok. İlgi çekmek için konan başlıklar.

Allah allah :) şişirme haber mi diyorsunuz yani

Kesinlikle. Haber doğru. İçerik de doğru. Ama her başlıkta bunu Starbucks bilerek yapmış gibi gösteriyorlar. Buna sebep olanlar büyük ihtimalle işten çıkarılmıştır zaten. Sizin bilerek yapmadığınızdan eminim ama bu başlıklar tamamen ilgi çekmek için.

Kesinlikle. Haber doğru. İçerik de doğru. Ama her başlıkta bunu Starbucks bilerek yapmış gibi gösteriyorlar. Buna sebep olanlar büyük ihtimalle işten çıkarılmıştır zaten. Sizin bilerek yapmadığınızdan eminim ama bu başlıklar tamamen ilgi çekmek için.

Ünlü bi markaya hocam, o yüzden başlıklarda geçiyor herhalde bende dikakt etmedim. ama ifşa edilmesi güzel bence :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı