Stardew Valley açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 7
Bu nedenle zaten konu diğerlerinde olduğu gibi kilitlenmemiş, fakat analizin doğru yapılabilmesi için korsan olup olmadığını bilmemiz gerekiyor.

Sistem kaynaklı olup olmadığını anlayabilmemiz için zaten korsan olup olmadığını soruyoruz. Bu ihtiyacımız olan bir bilgi.

Konunun ilk mesajını tam okudun mu? Korsan indirdim yazmış.

Hayır nereden biliyorsun hocam belki donanımsal veya korsan kaynaklı olmayan başka bir sorun?

Benzer zihniyet başka zamanda ''Sistemini biz mi tahmin edelim o_O.'' falan yazar. Artık yaptığınız sadece mesaj kasmak için yazılmış gibi geliyor.
Hocam konu ilk açıldığında başlığı "Korsan Stardew Valley açılmıyor" idi. Mesajında bile yazmış.

Arkadaşlar, demeye çalıştığım şey şu; arkadaş Process Monitor ile hata raporu paylaşsa ve çözümü kolay bir şey olsa da korsan kullandığı için bildiğiniz şeyi söylemeyecek misiniz?

Arkadaşlar, demeye çalıştığım şey şu; arkadaş Process Monitor ile hata raporu paylaşsa ve çözümü kolay bir şey olsa da korsan kullandığı için bildiğiniz şeyi söylemeyecek misiniz?

Arkadaşın ilk konusu ise söylenir, hiçbir yer de satılmıyorsa söylenir ve sistem kaynaklı ise söylenir. Başka şekil destek verilmez.

Açıkcası ben ederdim. Fakat Process Monitör raporundan anlamıyorum. Anlayanlar isterse yardım edebilir, onlara kalmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı