Stardew Valley açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 11

senash

Zeptopat
Daha fazla  
Stardew Valley güncellendi. Daha önce smapi modlarından indirmiştim. ama oyunu şu an açılmıyor. Modları sildim açılmadı. Oyunun dosyasını silip tekrar yükledim açılmadı Şu hatayı veriyor "oyun başlatılırken hata oluştu, eksik yürütülebilir" İnternette bulduğum birkaç çözüm yolunu denedim ama olmadı. Sonra çıktım oyun ekranı geldi ama ekran olması gerektiğinden büyüktü oyunu açtım güncelleme gelmişti ama expanded silindiği için birçok eşyam,malzemem,itemler ve ev arsa gitmişti. ve ekran yine çok büyüktü. Çıktım oyundan ve tekrar girmeye çalıştım ama yine aynı hatayı verdi. Ne yapmam gerekiyor?

20240327_214547.jpg
20240327_194656.jpg

bu şekilde hata veriyor

Hatanın ekran görüntüsünü ekleyebilir misin hocam.
20240327_214547.jpg
20240327_194656.jpg

bu şekilde hata veriyor

Son düzenleme:
Başlatma seçeneklerinde yazan her şeyi silin boş kalsın
Betalar kısmınıda hiçbiri yapın. Öyle girmeyi deneyin.

Oyun ayarlarında arayüz ölçeği diye bir ayar olmalı onu küçültün.

Çok teşekkür ederim sayenizde oyunum açılıyor şu an, yogün bir dönemde olduğum için ancak yazabildim, bir sorum daha olacak expanded modunu indirdim ama kurulumu yapamıyorum internetten izledim fakat olmadı yardımcı olabilir misiniz?

Çok teşekkür ederim sayenizde oyunum açılıyor şu an, yogün bir dönemde olduğum için ancak yazabildim, bir sorum daha olacak expanded modunu indirdim ama kurulumu yapamıyorum internetten izledim fakat olmadı yardımcı olabilir misiniz?

Rica ederim.Expanded modu için ise pek bilgim yok ama kurulum yapılacak bir şey olmadığını biliyorum dosyayı indirip mods klasörüne atmanız yeterli diye biliyorum eğer isterseniz başka bir konu daha açıp sorabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı