Stardew Valley indirime girer mi?

Verita

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Ben iPhone kullanıcısıyım. Genelde oyunları mobilden oynarım. Stardew Valley almak istiyorum fakat App Store'de 200 TL ve Online modu yok. Steam'den alıp Steam Link ile telefondan oynayacağım. Stardew Valley Steam'de en yakın ne zaman indirime girer, kaç TL'ye düşer ve Mobile alınır mı?

Hiç indirime girdiğine şahit olmadım şimdiye kadar. Mobilde yaklaşık 250 saat oynadım. Kesinlikle oynanır. Platform bu oyun için pek fark etmiyor.

Steam Link üzerinden bazı oyunlarda sıkıntı çıkarabiliyor bence garanti olarak App Store alsan daha iyi gibi eğer seviyorsan bu tarz oyunları oynarsın uzun süreli.

Steam Link üzerinden bazı oyunlarda sıkıntı çıkarabiliyor bence garanti olarak App Store alsan daha iyi gibi eğer seviyorsan bu tarz oyunları oynarsın uzun süreli.
Bu sene bilgisayarı kaldırdım. 3 aya geri kuracağım bilgisayarı. Kafa dağıtmalık oyun arıyorum. Steame alırsam telefondan oynarım. Bilgisayarı kurunca oradan devam ederim diye düşündüm ekonomik açıdan. Ama sıkıntı olabiliyorsa App Storeden alayım.

Bu sene bilgisayarı kaldırdım. 3 aya geri kuracağım bilgisayarı. Kafa dağıtmalık oyun arıyorum. Steame alırsam telefondan oynarım. Bilgisayarı kurunca oradan devam ederim diye düşündüm ekonomik açıdan. Ama sıkıntı olabiliyorsa App Storeden alayım.
Bu oyunu denemedim dediğim gibi ama başka oyunlarda ben sorun yaşamıştım. Al sorun olursa iade edersin.Çünkü senin anlattığına göre Steam üzerinden alman daha mantıklı hem pc hem mobilden oynayaman için.

Bu sene bilgisayarı kaldırdım. 3 aya geri kuracağım bilgisayarı. Kafa dağıtmalık oyun arıyorum. Steame alırsam telefondan oynarım. Bilgisayarı kurunca oradan devam ederim diye düşündüm ekonomik açıdan. Ama sıkıntı olabiliyorsa App Storeden alayım
Bu oyunu denemedim dediğim gibi ama başka oyunlarda ben sorun yaşamıştım. Al sorun olursa iade edersin.Çünkü senin anlattığına göre Steam üzerinden alman daha mantıklı hem pc hem mobilden oynayaman için.
tamamdır teşekkür ederim

İndirim hakkında bilgisi olan var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı