Stardew Valley iridyum külçesi nereden bulunur?

Ellie7091

Centipat
Elimde 2 tane var. Keresteli ormana girmem için baltayı geliştirmem gerek. Ama bulamıyorum.

Bir de ayrıyeten kereste nerede bulabilirim orman dışında?

Elimde 2 tane var. Keresteli ormana girmem için baltayı geliştirmem gerek. Ama bulamıyorum.

Ufak bir hile yapmak isterseniz öyle alabilirsiniz.
Hayvan çiftliği kurup iridyum külçesi kodunu hayvan ismi yapıp onu çiftliğinize gönderin size iridyum külçesi verecek 1 tane.

Çöldeki madende iridyüm bulunuyor onun dışında bulamazsın. Çöle gitmek için otobüsü tamir etmen gerek, kereste ormanına da baltayı geliştirip ormanın önünü kapatan kütüğü kırıp girebiliyorsun.

Keresteli ormana girmek için demir veya altin balta yeterli olur diye hatırlıyorum.

Oldu hocam çok teşekkürler. İlk denemelerimde kırılmamıştı am denk gelmedi herhalde.

Ufak bir hile yapmak isterseniz öyle alabilirsiniz.
Hayvan çiftliği kurup iridyum külçesi kodunu hayvan ismi yapıp onu çiftliğinize gönderin size iridyum külçesi verecek 1 tane.

Çiftlikler Full dolu şu an ikinciyi yapıp deneyeceğim.

Orman dışında keresteyi zencefil adasından bulabilirsin. Veya maun ağacı ekmen gerek.

Burası için tekne tamiri gerekmiş sanırım bakacağım teşekkürler.

Çöldeki madende iridyüm bulunuyor onun dışında bulamazsın. Çöle gitmek için otobüsü tamir etmen gerek, kereste ormanına da baltayı geliştirip ormanın önünü kapatan kütüğü kırıp girebiliyorsun.

Çöldeki kafatası mağarasında kasabilirsin.

Sürekli uçan canavarlar saldırıyor bir türlü derinlere inemedim. Asansörde yokmuş.

Köprü tamirinden sonra açılan maden arazisinde nadiren de olsa bulunabiliyor.

kereste bir kaynaktır. Bir Maun Ağacı'nı herhangi bir balta, bir Kütük'ü bir Bakır Balta veya daha iyisi, ya da bir Büyük Kütük'ü bir Çelik Balta veya daha iyisi ile keserek elde edilebilir.
Kısaca iridyum baltaya ihtiyacınız yok.

Ağırlık hep çam ağacı akçaağaç kırıyordum. Oyunda yeni sayılırım dikkat edeceğim.

Maun tohumu verdi şimdi ormandan.

Herkese çok teşekkür ederim.

Oldu hocam çok teşekkürler. İlk denemelerimde kırılmamıştı am denk gelmedi herhalde.

Çiftlikler Full dolu şu an ikinciyi yapıp deneyeceğim.

Burası için tekne tamiri gerekmiş sanırım bakacağım teşekkürler.

Sürekli uçan canavarlar saldırıyor bir türlü derinlere inemedim. Asansörde yokmuş.

Ağırlık hep çam ağacı akçaağaç kırıyordum. Oyunda yeni sayılırım dikkat edeceğim.

Maun tohumu verdi şimdi ormandan.

Herkese çok teşekkür ederim.
İyi oyunlar.

Geri
Yukarı