Çözüldü Stardew Valley "no suitable Graphics Card found" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kaiera

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
M2 MacBook Air 8GPU 8GB Ram
Meslek
Öğrenci
Oyunu açmaya çalıştığımda bu hatayı alıyorum. Hatanın çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi? Dxwebsetup ile eksik dosya varsa kurmayı denedim ama eksik dosya görmüyor.

Dosya Ekleri

• hata.png
    hata.png
    11,6 KB · Görüntüleme: 49
Çözüm
Discord gibi oyunlara ek arayüz ekleyen üçüncü-parti yazılımlar oyunun çalışmasına engel olabilir ve hata mesajını çıkarabilir.

Ekran kartı sürücün eskimiş veya hiç güncellenmemiş olabilir.

Bilgisayarında bazı oyun dosyaları eksik olabilir. Steam'den satın aldıysan oyun dosyalarını kontrol edebilir veya temiz bir kurulumla tekrar deneyebilirsin.

Korsan oynuyorsan oynadığın korsan sürümünde bir sıkıntı olabilir. Farklı bir korsan yayınını dene. (Yine de tavsiyem Steam'den satın almandır.)
Discord gibi oyunlara ek arayüz ekleyen üçüncü-parti yazılımlar oyunun çalışmasına engel olabilir ve hata mesajını çıkarabilir.

Ekran kartı sürücün eskimiş veya hiç güncellenmemiş olabilir.

Bilgisayarında bazı oyun dosyaları eksik olabilir. Steam'den satın aldıysan oyun dosyalarını kontrol edebilir veya temiz bir kurulumla tekrar deneyebilirsin.

Korsan oynuyorsan oynadığın korsan sürümünde bir sıkıntı olabilir. Farklı bir korsan yayınını dene. (Yine de tavsiyem Steam'den satın almandır.)

Çözüm

ekran kartı sürücün eskimiş veya hiç güncellenmemiş olabilir.

Korsan oynuyorsan oynadığın korsan sürümünde bir sıkıntı olabilir. Farklı bir korsan yayınını dene. (yine de tavsiyem Steam'den satın almandır.)

Ekran kartını güncelleyince sorun düzeldi. Steam'den aldım zaten, teşekkür ederim.

Geri
Yukarı