Çözüldü Stardew Valley Online'da kasabalı biriyle evlenmek mümkün mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Oğuuzz

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3060 İNTEL İ5 12TH İŞLEMCİ 16GB RAM 900GB
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, ben arkadaşımla Stardew Valley'i Co-Op yani Online oynayacağız ancak bir soru aklıma takıldı. Online'da tek oyunculudaki gibi kasabalı biri ile evlene biliyor muyuz?

Son düzenleme:
Tamamdır hocam, çok sağ olun iyi sosyaller.

Hocam peki,joja markete üye olursam birşey oluyor mu? Ben halk evi olmaz diye olmadım bide Lewis sinirlenir vb diye
Ya Joja ya da halkevi yapmak zorundasınız. Oyun ikisini de yapma fırsatı sunmuyor. Halkevi yaparsanız, biraz spoiler içeriyor ama en aza indirmek için basitçe yazıyorum
biraz yatırım yaparak bir kaç ufak şehir build değişikliği yaşayabilirsiniz. Ve göreceğiniz eğlenceli bir fight olacak o sakin güzel oyunda 😏
Kendi oyunumda halkevi yaptım ve izlediğim video ve yayınlarda gördüğüm jojadan daha fazla emek istediğini ama daha fazla içerik sunduğunu düşünüyorum. Tavsiyem halkevi yapmanız ve şehir sakinleriyle iyi geçinmeniz olacak.

Ya Joja ya da halkevi yapmak zorundasınız. Oyun ikisini de yapma fırsatı sunmuyor. Halkevi yaparsanız, biraz spoiler içeriyor ama en aza indirmek için basitçe yazıyorum
biraz yatırım yaparak bir kaç ufak şehir build değişikliği yaşayabilirsiniz. Ve göreceğiniz eğlenceli bir fight olacak o sakin güzel oyunda 😏
Kendi oyunumda halkevi yaptım ve izlediğim video ve yayınlarda gördüğüm jojadan daha fazla emek istediğini ama daha fazla içerik sunduğunu düşünüyorum. Tavsiyem halkevi yapmanız ve şehir sakinleriyle iyi geçinmeniz olacak.
Çok teşekkür ederim. Biliyorum çok soru sordum bu soru biraz aptalca ola bilir yeni uyandım, online acıcam gelir oranı %75 mi daha yüksek normal mi

Yeni konular

Geri
Yukarı