Stardew Valley oynarken eğleniyor musunuz?

TommyVercetti003

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Texas
Stardew Valley ana sayfası çok güzel görünüyor, oyun içi görüntüler de çok hoş ama oyuna giriyorum 2 3 saat sonra sıkmaya başlıyor. %98 olumlu incelemesi var oyunun demek ki sorun bende diyorum. Nasıl eğleniyorsunuz bu oyunda yardımcı olur musunuz? Ben balık tutarken sıkılıp çıkıyorum hep.

Stardew Valley ana sayfası çok güzel görünüyor, oyun içi görüntüler de çok hoş ama oyuna giriyorum 2 3 saat sonra sıkmaya başlıyor. %98 olumlu incelemesi var oyunun demek ki sorun bende diyorum. Nasıl eğleniyorsunuz bu oyunda yardımcı olur musunuz? Ben balık tutarken sıkılıp çıkıyorum hep.

2 3 saatten sonra sıkması gayet normal değil mi? Yani ben genelde bütün oyunlarda 1 2 saat oynayıp sıkılıyorum.

Temiz kafa ile oynaman gerekiyor.

Tahmin edeyim, tek başınıza oynuyorsunuz. Tek başına oynayıp nasıl zevk alıyorlar bilmiyorum ama arkadaşlarla gayet eğlenceli bir oyun bence.

Ben tek basima oynuyorum. Olay bence biraz da hayal gucu ve kisiyle alakali. Ben bu tarz oyunlarda kendimi karakterin yerine koyup o kadar kaptiriyorum ki sanki cidden SV evreninde yasiyorum oynarken. Bir bakmisim saatler gecip gitmis.

İlk başlarda tek başıma zevk veriyordu oyun şu anda tek başıma zevk alamıyorum lakin arkadaşım ile girersem 4-5 saat aralıksız oynuyoruz.

Boş derslerde telefondan oynuyordum. Saatlerce oynadığımı hatırlıyorum. Tek başına da gayet güzel seni içine çekiyor karakteri yaşıyorsun. Daha çok o karakter olmaya odaklanıp gerçek bir çiftçi gibi oynayınca gayet eğlenceli oluyor. Ama şu an girsem onamam çünkü oyunun videolarını izleyip sürprizini kaçırdım ve daha zevki kalmadı. Coop ekstra zevk veren bir oyundur. Kız arkadaşınızla kada arkadaşınızla oynamanızı tavsie ederim.

Benim oyunsuzluk çektiğim bir dönemde oynamıştım birkaç hafatda 100 saati devirmiştim oyunda eğlenmediğim sadece birkaç saat olmuştur içinde ben acayip zevk alarak oynamıştım. Hatta abartıp yaz tatilinde aralıksız 14 15 saat oynuyordum. Oyuna kafa dağatma Türkiye'de yaşamı unutma amacıyla chill bir kafayla girersen her türlü akıyor. Ayrıca hayatınızda çok oyun oynayan biri değilseniz herhangi bir oyunu 2 3 saat oynayınca sıkılırsını zaten. Balık tutmadan sıkılıyorum yazmışsın ben mesela balık tutmaya bayılıyordum gerçekten zevk alarak tutuyordum arkada Spotify açıp akıyordum özel nadir balık tutmaya çalışıyordum. Size tavsiyem oyunu sade olarak bitirin chill kafa ile sonra modlar oyunu çeşitlendirin ben modlarfa falan toplam 400 saat gömdüm. Ayrıca oyunu oynarken wiki kullanın oyun zevkini arttırıyor.

3000 saat oynamış arkadaşım var. Kendisi çok eğleniyor ama ben 1 gün bile katlanamıyorum şu oyuna fakat güzel.

Grind odaklı olduğu için bazı kişilere güzel gelmiyor grind tarzı seven adama efsane ötesi bir oyun oluyor. Zamanında Metin2 falan oynayan adamlar kafa dağıtmak için stardew girerse 3000 saat gömer.

Benim oyunsuzluk çektiğim bir dönemde oynamıştım birkaç hafatda 100 saati devirmiştim oyunda eğlenmediğim sadece birkaç saat olmuştur içinde ben acayip zevk alarak oynamıştım. Hatta abartıp yaz tatilinde aralıksız 14 15 saat oynuyordum. Oyuna kafa dağatma Türkiye'de yaşamı unutma amacıyla chill bir kafayla girersen her türlü akıyor. Ayrıca hayatınızda çok oyun oynayan biri değilseniz herhangi bir oyunu 2 3 saat oynayınca sıkılırsını zaten. Balık tutmadan sıkılıyorum yazmışsın ben mesela balık tutmaya bayılıyordum gerçekten zevk alarak tutuyordum arkada Spotify açıp akıyordum özel nadir balık tutmaya çalışıyordum. Size tavsiyem oyunu sade olarak bitirin chill kafa ile sonra modlar oyunu çeşitlendirin ben modlarfa falan toplam 400 saat gömdüm. Ayrıca oyunu oynarken wiki kullanın oyun zevkini arttırıyor.

Grind odaklı olduğu için bazı kişilere güzel gelmiyor grind tarzı seven adama efsane ötesi bir oyun oluyor. Zamanında Metin2 falan oynayan adamlar kafa dağıtmak için stardew girerse 3000 saat gömer.

Evet leah hanımı tavlamaya çalışırken wiki çok işime yaradı. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı