Stardew Valley oyun arkadaşı

Mozcanerdem

Picopat
Daha fazla  
Kendime Stardew Valley oynayabileceğim kişiler arıyorum. En fazla 4 kişi olsa iyi olur bildiğim kadarıyla oyun 4 kişiye kadar çok oyunculu destekliyor. Oynamak isteyenler buraya yazabilir mi?

Kendime Stardew Valley oynayabileceğim kişiler arıyorum. En fazla 4 kişi olsa iyi olur bildiğim kadarıyla oyun 4 kişiye kadar çok oyunculu destekliyor. Oynamak isteyenler buraya yazabilir mi?

Hocam yeni güncelleme gelecek o zaman başlamanızı öneririm.

steam isimlerinizi yazabilirseniz sizi arkadaş ekleyebilirim benimki mozcanerdem
discordunuz varsa isterseniz discord kullanıcı adı da yazarsanız ordan konuşabiliriz

Steamdan arkadaş eklemediğim için bilmiyordum galiba arkadaş kodu gerekmekteymiş benimki 1590101672 böyle bir şey...

Steam isimlerinizi yazabilirseniz sizi arkadaş ekleyebilirim benimki mozcanerdem
Discord'unuz varsa isterseniz Discord kullanıcı adı da yazarsanız oradan konuşabiliriz

Steam isimlerinizi yazabilirseniz sizi arkadaş ekleyebilirim benimki mozcanerdem.
Discord'unuz varsa isterseniz Discord kullanıcı adı da yazarsanız oradan konuşabiliriz.

Steam'den arkadaş eklemediğim için bilmiyordum galiba arkadaş kodu gerekmekteymiş benimki 1590101672 böyle bir şey...

Oynayacaksanız bende gelebilirim.

Herkese açığım Steam arkadaş eklemem için adını atabilirsen galiba arkadaş kodu ya da oynayabiliriz ama bir şey soracağım Discord'dan mı konuşuruz oradan falan konuşursak sesli olmasa olur mu benim mikrofonum yok ta

Geri
Yukarı