Stardew Valley save dosyası açılmıyor

eneswdym

Femtopat
Daha fazla  
Telefonumdan başka bir telefona Stardew Valley Save'imi paylaştım. Sonra diğer telefondaki save dosyasına kendi saveimi yükledim fakat bu sefer de Stardew Valley'e girdiğimde kendi dünyamı seçtiğimde geri ana menüye atıyor oyun.

Sürüm farkı ya da apk olup olmaması etki eder mi bilmiyorum, fakat sorun bunlardan kaynaklo olabilir, bu detayları söyler misiniz?
Oyunu kendi telefonumda apk olarak yükledim sonra biraz oynadım ve oyunun kodlarından kendimi bufflamak için kodları değiştirip birşeyin miktarını arttırdım(paramı arttırmışım gibi düşün) ondan sonra save'i tamamen diğer telefona aktardım sonra o telefondan save'i yükledim oyuna girdiğimde dünya gözüküyor fakat girmeye çalıştığımda yükleniyor diyip ana menüye gönderiyor daha ne gibi detay istersiniz? Ayrıca sürümler aynı

Bunu yaptıktan sonra save mevcut cihazda çalışıyor muydu?

Bunu yaptıktan sonra save mevcut cihazda çalışıyor muydu?
Bilmiyorum büyük ihtimalle çalışıyor bilmiyorum dememin sebebi mevcut cihazımda herşey düzgün çalışıyordu ben kodları değiştirmek istedim fakat malûm Android 13 baba çok güvenli olduğu için kodları başka uygulamadan değiştirmeme izin vermedi kendi uygulamasıda aşırı yavaş olduğu için uğraşmak istemedim ve bu yüzden başka düşük android sürümlü telefona aktarıp yapmayı denedim bunu denerken bir anlık sinirle mevcut telefonumun Android dosyasındaki data dosyasını tamamen sıfırlamış oldum bu yüzden mevcut telefonumdaki Stardew Valley save'i silindi bende save'i diğer telefona gönderip herşeyi ayarlayıp o telefondan direkt olarak oyunu mevcut telefonuma yüklemeye çalışıyordum fakat böyle bir sorunla karşılaştım

Yüksek ihtimal kodları ile uğraştığınız için bozdunuz save dosyasını.
Öyle düşünmüyorum çünkü kodları çok ellemedim sadece rakam arttırdım kısaca 1 iken 100 yaptım 2 rakam değiştirdim sadece ama şimdi değiştirdiğim rakamı eski haline çevirip girmeyi deneyeceğim yinede bir fikriniz varsa yazarsanız mutlu olurum

Öyle düşünmüyorum çünkü kodları çok ellemedim sadece rakam arttırdım kısaca 1 iken 100 yaptım 2 rakam değiştirdim sadece ama şimdi değiştirdiğim rakamı eski haline çevirip girmeyi deneyeceğim yinede bir fikriniz varsa yazarsanız mutlu olurum
Fikrim önceden belirttiğim gibi, eski haline getirmeyi deneyin.

Zaten APK olarak yüklemişsiniz. Yüklemişken para hileli yükleyebilirmişsiniz. Her türlü korsan oluyor zaten. Eski dediğiniz cihazın Android sürümü eskiyse hata verebiliyor oyun. Ben de denemiştim. Hata sürüm kaynaklı muhtemelen.

Oyun desteklediği eski Android sürümlerinde save açmama hatası veriyor.

Zaten APK olarak yüklemişsiniz. Yüklemişken para hileli yükleyebilirmişsiniz. Her türlü korsan oluyor zaten. Eski dediğiniz cihazın Android sürümü eskiyse hata verebiliyor oyun. Ben de denemiştim. Hata sürüm kaynaklı muhtemelen.

Para hileli yükledşm zaten ama başka bir ayarı daha değiştirmem gerekti mevcut telefonum android 13 diğeri 8.1.0

Eski haline getirdim fakat hâlâ açılmıyor

Eski haline getirdim fakat hâlâ açılmıyor

Kendi save'im açılmıyor fakat başka dünya oluşturduğumda o dünya açılıyor

Son düzenleme:

Geri
Yukarı