Stardew Valley'de SMAPI kurulmuyor

Mentro

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Arkadaşlar Steam'den oyunu aldım mod kurmak için SMAPI kurdum ama orada çıkanı Stardew Valley başlatma seçeneğine yapıştırdığım halde oyun açılmıyor. "Kayıp uygulama dosyası" diye bir hata çıkıyor. Nedenini bilen yardımcı olabilir mi?

Oyun dosyalarını doğrulamayı deneyin hocam.
Yanıt için teşekkürler. Denedim, olmadı. Fakat dosyalardan modlu Stardew Valley çalıştırdığım zaman Shift+tab açabiliyorum ve orada oyunun ismi yazıyor işte, şunu oynuyorsun diye. Bu - steam oyunu algılıyor demek mi, sorun yok mu o zaman ?
Bilmediğim için sorayım dedim

Maalesef bilmiyorum hocam ben aşağıdaki videoya bakarak kurulum yaptım bir sorunla karşılaşmadım tekrar kurmayı deneyin isterseniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Maalesef bilmiyorum hocam ben aşağıdaki videoya bakarak kurulum yaptım bir sorunla karşılaşmadım tekrar kurmayı deneyin isterseniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu izlemiştim ama yine olmamıştı. Bakicam artık çozüm bulabilirmiyim. Teşekkürler

Geri
Yukarı