Starfield açılmıyor

Zylen

Femtopat
Daha fazla  
Oyun açılmıyor. Starfield'a Xbox Game Pass'ten sahip oldum ancak ne yaparsam yapayım oyun açılma ekranında kalıyor ve sağ alt tarafta oyun başlatılıyor deyip açılmıyor. Yaklaşık 1 saat bekledim o ekranda ama herhangi bir sonuç alamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Bu heyecanla beklediğim oyunu oynayamamak beni üzüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun açılmıyor. Starfield'a Xbox Game Pass'ten sahip oldum ancak ne yaparsam yapayım oyun açılma ekranında kalıyor ve sağ alt tarafta oyun başlatılıyor deyip açılmıyor. Yaklaşık 1 saat bekledim o ekranda ama herhangi bir sonuç alamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Bu heyecanla beklediğim oyunu oynayamamak beni üzüyor.

Gameapass sorunu olabilir ben PC Game Pass'ten oyun yüklerken yavaş yüklüyordu ve bazen yüklemiyordu bile illallah edip Steam'den aldım Starfield'ı hiç sorun olmadı.

Birkaç kez daha denediniz mi başlatmayı? Bir de tabii ki klasik ama bir driver sorunu olabilir.

Driveri silip tekrar yükledim ama bir çözüm olmadı ve bu sorunu benim bilgisayarımla aynı olan birisi sorunu böyle çözmüş ama ben başarısız oldum sanırım

Gameapass sorunu olabilir ben PC Game Pass'ten oyun yüklerken yavaş yüklüyordu ve bazen yüklemiyordu bile illallah edip Steam'den aldım Starfield'ı hiç sorun olmadı.
Yüklemede bir sorunum olmadı

Driveri silip tekrar yükledim ama bir çözüm olmadı ve bu sorunu benim bilgisayarımla aynı olan birisi sorunu böyle çözmüş ama ben başarısız oldum sanırım

Yüklemede bir sorunum olmadı
Yine de doğrulama yapmayı deneyebilirsin. Denemekten zarar gelmez. Çok fazla çözüm yok oyun yeni olduğu için. Klasiklerden gitmek lazım şu an. Bir de oyun dosyalarında artbook var mı?

Doğrulamayıda denedim bu arada artbook denilen şeyi pek bilmiyorum açar mısınız
Premium ile verilen dijital bir sanat kitabı oyun ile ilgili. Redditte bir kişi bu artbook u açtıktan sonra güncelleme yapmış oyun ve açılmış. Alakasız fakat denenebilir dedim. Premium almadıysanız yoktur zaten.

Geri
Yukarı