Starfield alınır mı?

Sfcenko71

Picopat
Daha fazla  
İyi günler öncelikle Starfield'i birkaç yerden duydum. Oyun güzel mi tam bilmiyorum ama oyun anladığım kadarıyla çok uzun ve ben fazla uzun oyunlara gelemiyorum. O yüzden sizce alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Erken erişim incelemelerine ve oyuncuların yorumuna göre mükemmel bir oyun. Ben dahil bir çok oyuncu yarını bekler vaziyetteyiz. Burada beğenip beğenmemek tamamen sizin zevkiniz. Eğer detaylı, uzay temasına sahip oyunları sevmiyorsanız beğenmeyebilirsiniz. Hikaye ne kadar sürer bilmiyorum ama oyun çok uzun süreler oynanabilir yapıda. Eğer buna katlanamayacak durumdaysanız almayın, ya da şansınızı deneyin belkide uzun süren oyunları sevmeye başlarsınız.

Selam, oyun açık dünya ve tonla yan görev bulunmakta, zamanını bayağı alır diye düşünüyorum fakat ana hikaye ile ilgili bir bilgim yok. İstersen Game Pass üzerinden abonelik alıp deneyebilirsin beğenirsen istersen satın alabilirsin, istersen aboneliğini devam ettirip oynayabilirsin. Klasik bir Bethesda oyunu eğer daha önceden Skyrim, Fallout, vs. tarzı oyunlar oynadıysan alışabilirsin.

Erken erişim incelemelerine ve oyuncuların yorumuna göre mükemmel bir oyun. Ben dahil birçok oyuncu yarını bekler vaziyetteyiz. Burada beğenip beğenmemek tamamen sizin zevkiniz. Eğer detaylı, uzay temasına sahip oyunları sevmiyorsanız beğenmeyebilirsiniz. Hikaye ne kadar sürer bilmiyorum ama oyun çok uzun süreler oynanabilir yapıda. Eğer buna katlanamayacak durumdaysanız almayın, ya da şansınızı deneyin belki de uzun süren oyunları sevmeye başlarsınız.

Açıkçası uzay temalı oyunlar ilgimi ceksede uzun olması biraz beni korkutuyor ama büyük ihtimalle alacağım fikriniz için teşekkür ederim.

Selam, oyun açık dünya ve tonla yan görev bulunmakta, zamanını bayağı alır diye düşünüyorum fakat ana hikaye ile ilgili bir bilgim yok. İstersen Game Pass üzerinden abonelik alıp deneyebilirsin beğenirsen istersen satın alabilirsin, istersen aboneliğini devam ettirip oynayabilirsin. Klasik bir Bethesda oyunu eğer daha önceden Skyrim, Fallout, vs. tarzı oyunlar oynadıysan alışabilirsin.

Aslında fazla yan görev yapan bir kişi değilim çoğu oyunda ana hikayeye odaklanır yan görevleri fazla önemsemem ama bu huyumu da değiştirmek istiyorum önceden Fallout 4'du deneme şansı buldum ve belki o zamanlar fazla hikayeye önem vermediğim için beni sarmadı ama tekrar oynamayı düşünüyorum fikrin için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı