Starfield çıkmadan önce zamlanır mı?

areZ

Decapat
Daha fazla  
Starfield'ı almak istiyorum ama anca eylül ayının başı gibi çıkışından 1 hafta önce falan alabilirim o zamana kadar ön siparişte 899 TL'lik fiyatı zamlanır mı? Steam'in kuru 20 TL civarına çekecek diye bir söylentisi var.

Ben riske etmedim 1300'lük paketi aldım ilk DLC yide bedava veriyor o paket ile malum RDR 2 bile olmuş 2500 TL oyun 5 yıllık imkanınız varsa alın.

Hocam oyun Xbox Game Pass e gelecek gibi duruyor, ordan oynamak en ucuz seçenek sanırım, steam fiyatı tuzluymuş.

1688144327209.png

Yakın zamanda zam gelir diye düşünmüyorum ama gelirsede tahminimce 1099 gibi bir fiyata yükselir.

200 TL gibi bir zamlanma sorun yaratmaz ama 1099 TL gibi bir fiyat olacağını düşünmüyorum ilk gösterildiğinde de kafadan rahat 1500 TL'ye koyarlar bunu demiştim ancak 900 TL gibi bir fiyata çıkış yaptı vaat ettiklerini sunuyorsa eğer bu fiyat şu anki oyun fiyatlarına göre gayet iyi tek korkum 1600 1700 TL gibi fiyatlara fırlaması.

Starfield'ı almak istiyorum ama anca eylül ayının başı gibi çıkışından 1 hafta önce falan alabilirim o zamana kadar ön siparişte 899 TL'lik fiyatı zamlanır mı? Steam'in kuru 20 TL civarına çekecek diye bir söylentisi var.

Eylül ayına doğru normal paketin fiyatının minimum 1400'e çıkacağını düşünüyorum eğer imkanınız varsa 1300 TL'lik paketi alın o paket ile DLC yide almış oluyorsunuz.

Hocam oyun Xbox Game Pass'e gelecek gibi duruyor, oradan oynamak en ucuz seçenek sanırım, Steam fiyatı tuzluymuş.

Eki Görüntüle 1842203

Şu an kullandığım bilgisayarım bu oyunu açmaz 2024'ün başı gibi yeni bir bilgisayar alacağım şimdi alıp sonra oynamayı düşünüyorum zaten Skyrim ve Fallout 4'e yüzlerce saat gömmüş biri olarak bu oyunu vadettiği şekilde çıkartırlarsa 1000 saat kafadan gömerim Game Pass kısıtlama gibi geliyor çok uzun süre tek bir oyuna zaman ayıracaksam.

Ben riske etmedim 1300'lük paketi aldım ilk DLC yide bedava veriyor o paket ile malum RDR 2 bile olmuş 2500 TL oyun 5 yıllık imkanınız varsa alın.

Hocam gerçekten 1300 TL'lik paketini almak isterim hatta alabilirimde ama şu an oyunlara harcadığımız bu fiyatlar hobinin dışına çıkmaya başladı 100 TL bile fazla harcamak koyar bana biraz.

Yeni konular

Geri
Yukarı