Xbox Starfield için Game Pass alınır mı?

Oyunu sevdiyseniz/seviyorsanız neden alınmasın. Bu soru sizin zevkinize göre değişir.

Starfield Game Pass'e 6 Eylül'de çıkacak. Sizce Starfield için alınmalı mıdır?
Dostum bence sadece Starfield'i düşünmemelisin içinde yüzlerce oynanabilir oyun barındırıyor ve sürekli bu oyunları yeniliyor. Ben zam gelmeden hemen önce 296 liraya tam 14 aylık aldım çok ekonomik tavsiye ederim. Eğer Starfield için soracaksan 1 ayda bitirebilirsen alınmalı.

Sırf Starfield için değil içerisinde bulunan diğer tüm oyunlar için bile alınır. Starfield için ise, tabii ki alınır. Ancak bu tarz ömürlük oyunların Game Pass gibi servislerde oynanması pek mantıklı değil bence.

Sadece Starfield oynayacaksan ve oyunun modlarla vs. içinden geçeceksen zam gelmeden satın almak mantıklı olabilir. Bütün oyun kütüphanesinde oynamak istediğin oyunlar varsa alınır bence.

80 liraya yüzden fazla oyun alıyorsunuz. Sadece Starfield içinse ve paranız varsa Steam'den alın. Ama tek isteğiniz Starfield değilse bile Gamepass alınır. Gayet güzel bir şey.

Xbox Series S var yanına HDD alıp kullanırsanız depolamada sorun çekmeden tüm oyunları oynarsınız zaten Game Pass gibi bir olay varken Saçmalık

Geri
Yukarı