Çözüldü Starfield için Xbox ve bilgisayar kayıtlarını ayrı tutmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

DevilMudy

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Starfield'ı bilgisayardan Gamepass Ultimate üzerinden oynuyorum. Abimde de Xbox Series S var ve o da Starfield oynamak için oyunu indirmiş. Fakat benim save'im Xbox'ta görünüyor. Ve aynı anda oyuna girince başka plartformda oturum açıldı uyarısı veriyor. İkimiz de ayrı save'den aynı anda nasıl oynarız ? Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Öncelikle sizin yeni bir Xbox hesabı açmanız gerekiyor. Ardından Xbox uygulaması üzerinden hesap ayarları kısmından birincil hesap olarak yeni hesabınızı, Microsoft Store hesabı olarak da Game Pass satın alınmış hesabı girmeniz gerekiyor.

Aynı anda oynayamazsınız ama o imkansız.
Öncelikle sizin yeni bir Xbox hesabı açmanız gerekiyor. Ardından Xbox uygulaması üzerinden hesap ayarları kısmından birincil hesap olarak yeni hesabınızı, Microsoft Store hesabı olarak da Game Pass satın alınmış hesabı girmeniz gerekiyor.

Çözüm

Çok teşekkür ederim. Abimin zaten kendi hesabı vardı ama benim hesabıma 3 yıllık aldık gamepass ultimate i. O şekilde deneyip hemen geri dönüş yapacağım. Sorun çözüldü. Aynı anda da denk getirmemeye çalışırız artık. Sağlıcakla kalın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı