Starfield kırıldı

Gerçekten parası olmayan bence korsan oynayabilir, sonuçta kopya bir oyun, fiziki bir mal çalmak gibi ortadan bir şey kaybolmuyor, zaten korsan olmasa durumu yetmeyen alamayacak ve hiç oynayamayacak. Bir şey değişmiyor oyun şirketi için ama parası olan korsan indirmemeli, onların korsan indirmesi işte oyun şirketine sıkıntı yaratır ve zarar verir. Game Pass seçeneğide mevcut bu arada. Peki bence alamayan için doğrusu ne olmalı? Durumu çok iyi olanlar gerçekten durumu olmayanlara hediye gönderebilir. Bir nevi bağış gibi. Bu bağış sayesinde belki de 100 Saatten fazla birine eğlenceli zaman geçirtebilirsiniz. Olması gereken bu aslında.

Gerçekten parası olmayan bence korsan oynayabilir, sonuçta kopya bir oyun, fiziki bir mal çalmak gibi ortadan bir şey kaybolmuyor, zaten korsan olmasa durumu yetmeyen alamayacak ve hiç oynayamayacak. Bir şey değişmiyor oyun şirketi için ama parası olan korsan indirmemeli, onların korsan indirmesi işte oyun şirketine sıkıntı yaratır ve zarar verir. Game Pass seçeneğide mevcut bu arada. Peki bence alamayan için doğrusu ne olmalı? Durumu çok iyi olanlar gerçekten durumu olmayanlara hediye gönderebilir. Bir nevi bağış gibi. Bu bağış sayesinde belki de 100 Saatten fazla birine eğlenceli zaman geçirtebilirsiniz. Olması gereken bu aslında.
Parası olanda olmayanda indirdi :D.

Parası olanda olmayanda indirdi :D.

Ha ha ha. 😂Bizde orta durumlu olanlar parası var sayılıyor. Aslında onlar için bile oyunlar pahalı. 20-25 bin liralık aylık maaşı olan mesela bir mühendis için bir oyun gelirinin 20-25'te biri. Daha bir sürü diğer ihtiyacı düşünecek olursak ciddi bir oran. Türkiye'de 20-25 bin alan mühendis Amerika'da çalışsa 10 bin dolara çalışacaktı. 70 dolara alsa bir oyunu maaşının 150'de birine alacak. 😂 Türkiye'de 20-25 bin alan mühendis de az bu arada benim 2-3 yıllık mühendis arkadaşlarım 14-15 falan alıyor. Amerika'da ortalama bir mühendis dediğim rakamlara ulaşıp geçebiliyor.

Ülke 2000'lere geri dönüyor resmen orijinal oyun neydi unutuyorum artık aynı oyunları çevirmekten gına geldi Elden Ring hevesimi alsın diye Sekiro'yu 7'ye dönüyorum artık sanırım karanlık tarafa doğru ilerliyorum :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı