Starfield kırıldı

Tüh ya, Starfield kırılmış. :(
1693573849233.png

Evet, ama çoğunda var.
Kanka büyük gruplarda virüs olmaz. Skidrow,Fitgirl gibi yerlerin orijinal datalarını indirirsen temiz oluyor genelde. Korsan meselesi çok derin bir mesele maalesef önüne geçmek imkansız çünkü o oyunun datalarını şifrelemeye 500 insan uğraşıyorsa o şifrelenmiş datayı çözmek için on binlerce insan uğraşıyor. Rockstar'ın bile şifresini kırdılar yani RDR 2 ortada. Milyar dolarlık şirketin bile oyununu 1 yılda kırıyorlar bununla baş etmenin tek yolu yasal kısım. Nintendo mesela bundan büyük çekiyor şu an. Çeksin Nintendo aç bir firma yetmiyormuş gibi Switch gibi dandik bir alete şimdi emülatör olmasın diye bir yazılım daha kuracaklar 30 FPS zor zelda oynayan Nintendo Offical oyunculara yazık. Oyunu iade hakkın varsa iade edip Game Pass'den oyna derim ben.

Son düzenleme:
Maalesef ülkenin durumu ortada olduğu için artık korsan muhabbetlerine çok girmiyorum.Parası olan alıp oynasın olmayan korsan indirsin öyle geçinelim artık ne yapalım.
Hocam parası olmayan insana kimse bir şey diyemez fiyatlar ortada dediğiniz gibi ama bazı kendini akıllı zanneden kişiler ekonomisi buna müsait olmasına rağmen ne para vericem gibi bir kafada oluyor. Bu şekilde bu sektör gelişmez.

Hocam parası olmayan insana kimse bir şey diyemez fiyatlar ortada dediğiniz gibi ama bazı kendini akıllı zanneden kişiler ekonomisi buna müsait olmasına rağmen ne para vereceğim gibi bir kafada oluyor. Bu şekilde bu sektör gelişmez.

Aynen öyle hocam. Bundan 10 sene öncesine kadar ben full korsancıydım tabii o dönemler orijinal oyun nedir onu bile bilmiyordum. PS2 ve PS3 zamanlarında CD'ci abilere 5TL verip Tekken 5 indirtip takılıyordum da artık herkes her şeyin farkında yani. Şahsen benim durumum orta halli olduğu için bilgisayarımda her şey orijinal lakin kimsenin parası yok diye de oyun oynamasın demiyorum. Oyun abi bu lüks değil ki.

Bunun yanında sistemi yeten oyuncu sayısı da az yani.İnsanlar bırak oyun oynamayı oynatacak sistemi bile önce hayal edip ondan sonra aylarını çalışarak çürüttükten sonra alıyor.

Geri
Yukarı