Starfield Steam'den mi alınmalı Game Pass'ten mi?

Lenoraa

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, Starfield'ı Steam'den almak istiyorum fakat çok az zamanım var maalesef ki oynayabilmek için.
3 yıllık Game Pass üyeliğim var fakat bu oyunu Steam'den almak mantıklı mı bu durumdayken bile?
Şu sıra nedense Steam koleksiyonculuğu daha çok hoşuma gidiyor anlayamadım nedenini. Her platformu kullanmama rağmen böyle hissediyorum.

Yani size kalmış bir durum sırf koleksiyon olsun diye bir oyuna 1000 lira vermem ben mesela bence Game Pass'ten oynayın.

Halihazırda Game Pass mevcutsa oradan oynanabilir. Şahsen ben aldığım zaman Steam'den almayı düşünüyorum. Hem koleksiyon olması için hem de zaten çalışıyorum ve o kadar büyük bir oyunu bitirmek aylarımı alacaktır %100 yapma hastalığı var.

Her zaman Steam tercihimdir. Daha önce ilerleme kaybetme gibi olaylar yaşadığım için pek sıcak bakamıyorum.

Zaten Bethesda Xbox'ın olduğu için oyun abonelikten kolay kolay kalkmaz. Onun için oyuna para vermek saçma olur.

Çıktıktan 2 sene sonra full yılın oyunu versiyonunu alırsınız hem oyun oturmuş olur, DLC'leri biter, modlar gelir hem de %25 fiyatına olur. 🧠

Geri
Yukarı