Starfield vs Baldur's Gate 3 vs Zelda

Oyun camiasının geleceği için alması gereken Baldur's Gate 3'tür ama karşıda Zelda lobisi gibi bir gerçek var. Nintendo ne yapar eder halleder. Ama Zelda alırsa daha çok böyle ucuz sunumlar görürüz.

Zelda'nin fanları çok yani Zelda alacaktır
Sorun şu ki, ödüllere fanlar karar vermiyor. Oyuncuların yorumları Game Awards'ın sadece %10'unu etkiliyor, geri kalan %90 ise dünyanın her bir yerinden katılan oyun basını kuruluşları tarafınca yapılıyor. Oyun basını da bu sene Baldur's Gate 3'ün üzerinde durduğu kadar başka hiçbir oyunun üstünde durmadı, o nedenle muhtemelen Baldur's Gate 3 seçecektir çoğunluğu.

Sorun şu ki, ödüllere fanlar karar vermiyor. Oyuncuların yorumları Game Awards'ın sadece %10'unu etkiliyor, geri kalan %90 ise dünyanın her bir yerinden katılan oyun basını kuruluşları tarafınca yapılıyor. Oyun basını da bu sene Baldur's Gate 3'ün üzerinde durduğu kadar başka hiçbir oyunun üstünde durmadı, o nedenle muhtemelen Baldur's Gate 3 seçecektir çoğunluğu.
Bütün ödüller baldur's gate 3 gidecek goty Zelda olacak bunu her gün tartışabiliriz Zeldanin karşısında hiçbir oyun duramaz

Ben şimdiden bu konuyu açayım dedim. Bana göre, benim zevkime göre Baldur's Gate 3 bu senenin en iyi oyunuydu. Starfield'ı daha birçok kişi oynamadı ama sizce bu yılın en iyisi hangisiydi?
Starfield balon çıktı, Baldurs Gate herkese hitap etmiyor. Yine Nintendo nerdleri sayesinde Zelda yine goty alır

BG3 ve Starfield'ı bitirdim. Yakında Zelda'yı deneyeceğim o zaman tarafsız yorum yaparım. Ama BG3 öyle bir etkiledi ki şimdiden gözüm kapalı zelda'dan iyidir diyesim geliyor. Böyle bir oyun Atatürk gibidir, 100 yılda bir gelir.

Edit: Konuyu takibe aldım bitirdiğimde bu mesaj üzerinden düzenlerim.

Geri
Yukarı