Starfield Xbox ve PC özel oyunu olacak!

En önemlisi ilk günden Game Pass'te ve büyük bir ihtimal Türkçe altyazı olacak. Keşke Özel olmasaydı diyorum neden mi? PS5' te 70 dolar/Euro, Game Pass 15 Dolar/Euro. Hadi kimi seçiyorsun olurdu

En önemlisi ilk günden Game Pass'te ve büyük bir ihtimal Türkçe altyazı olacak. Keşke Özel olmasaydı diyorum neden mi? PS5' te 70 dolar/Euro, Game Pass 15 Dolar/Euro. Hadi kimi seçiyorsun olurdu
PS5'i alan adam sadece Starfield'a bakmıyor ki?
Bu şey gibi. O zaman PC sahibi olanlar da Xbox'ın yüzüne bakmasın. Sonuçta ona çıkan oyunlar da PC'ye geliyor. Üstelik -her ne kadar etik bulmasam da- korsan faktörü var.

Dediğimi anladığınıza emin misiniz? sadece her tarafa çıksın daha etkili olur diyorum. Xbox mu geliyorsun PS5 mi olurdu. Ben sadece Starfield'a mı bakıyorlar dedim?

Dediğimi anladığınıza emin misiniz? sadece her tarafa çıksın daha etkili olur diyorum. Xbox mu geliyorsun PS5 mi olurdu. Ben sadece Starfield'a mı bakıyorlar dedim?
Ben sizi anladığımdan eminim ancak sizin beni anladığınızdan emin değilim.

Yok ben anladım sizi de benim yazdığımın ardına yazmanız mantıklı gelmedi. Ben elma güzeldir dedim. Siz evet armut da var dediniz.
Neyse, yanlış anladıysam kusura bakmayın. Ancak cümlenizin anlaşılmadığını düşünüyorsanız biraz daha açıklayıcı hale getirebilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…