Starfield'ın çıkış tarihi duyuruldu

volkankelebek

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Starfield'ın 6 Eylül 2023'te çıkacağı duyuruldu.

İlk gün Xbox Game Pass'te.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Millet çok heyecanla girecek hatta Game Pass'de olmasına rağmen Steam'de anlık 200.000- 300.000 oyuncu bile görecek muhtemelen. Fakat ben indirmeyeceğim bile. Şu Bethesda'da Doom ve Wolfenstein olmasa adamların hiçbir oyununu oynamayacağım.

Bu arada bu sene yeni Zelda geliyorken bu oyunun GOTY olma ihtimali var mı? Nasıl bir markaysa millet oynanış görmeden yılın oyunu yaptı Zelda'yı.

Millet çok heyecanla girecek hatta Game Pass'de olmasına rağmen Steam'de anlık 200.000- 300.000 oyuncu bile görecek muhtemelen. Fakat ben indirmeyeceğim bile. Şu Bethesda'da Doom ve Wolfenstein olmasa adamların hiçbir oyununu oynamayacağım.

Bu arada bu sene yeni Zelda geliyorken bu oyunun GOTY olma ihtimali var mı? Nasıl bir markaysa millet oynanış görmeden yılın oyunu yaptı Zelda'yı.
Zelda
Diablo 4
Baldur's Gate 3
Star Wars Jedi Survivor
Resident Evil 4 Remake
Final Fantasy 16
Final Fantasy 7 Part 2
Starfield

Bu sene Zelda banko, diğerlerinden herhangi 4ü GOTY adayı alırsa şaşırmam

Umarım yanılırım ama Starfield yarattığı hype'ı karşılayamayacak gibi geliyor bana. Bethesda'nın son iyi oyunu Skyrim desek abartmış olmayız sanırım. Oynanış videosunda vuruş hissiyatı namına bir şey zaten yoktu. İşin rol yapma kısmını kotarırlar derdim normalde ama Fallout 4 ve Fallout 76'yı düşününce bundan da %100 emin olamıyorum. E Bethesda oyunları boyutlarını da düşününce bol bol bug içerir ama günümüzde oyuncuların özellikle Cyberpunk 2077'den sonra buglara tahammülü de çok düşük seviyelere indi. Ve benim için en kritik noktalardan biri oyunda 100'lerce solar sistem ve 1000'den fazla gidilebilir gezegen olacağı söylendi. Böyle devasa sayıda gezegeni detaylı bir şekilde tasarlama ihtimalleri yok. Gerekirse 10 tane gezegen yap ama adam gibi yap.

Tüm bunları yan yana koyunca benim oyundan pek bir beklentim kalmıyor ne yazık ki. Umarım yanılırım ve son zamanların en iyi oyunlarından biri gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı