Starlink, Uçaklara Sınırsız İnternet Hizmeti Getiriyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Starlink-Aviation-Ucak-Uydu-Internet-Havayollari.jpg

Uydu tabanlı internet hizmeti sunan Starlink, yeni duyurduğu ‘Aviation’ hizmetiyle birlikte yüksek hızlı interneti uçaklara getirmeye hazırlanıyor. Şirket tarafından yapılan reklamlara bakılırsa her uçak için sınırsız veri ile birlikte 350 Mbps bant genişliği sunulacak. Açıklamada güvenilirlik ve performans seviyeleri sağlayan, elektronik olarak yönlendirilen antenlerle birlikte bir “düşük profilli Aero Terminal” kullanılacağı belirtildi. Starlink, uçaklarda sunulan […]

Devamı: Starlink, Uçaklara Sınırsız İnternet Hizmeti Getiriyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

En son THY'de 500 MB internet 25 dolardı.
Ben bindiğimde direkt wifi şifre veriyorlardı galiba.

THY'nin geniş gövdeli uçaklarında internet iki paket halinde sunuluyor. İnternetin saatlik ücreti 9.99, 24 saatlik ücreti ise 14.99 dolar. Business sınıfında seyahat eden yolcular ise ücret vermiyor.

KAYNAK: Turizmaktuel

Ben bindiğimde direkt wifi şifre veriyorlardı galiba.

THY'nin geniş gövdeli uçaklarında internet iki paket halinde sunuluyor. İnternetin saatlik ücreti 9.99, 24 saatlik ücreti ise 14.99 dolar. Business sınıfında seyahat eden yolcular ise ücret vermiyor.

KAYNAK: Turizmaktuel
Fiyatlar güncellenmiş olabilir. Meğerse Miles&Smiles üyeleri için 10 MB ücretsiz hak varmış, bilseydim kullanırdım 😋

Bu arada Wi-Fi şifre veriliyor, yalnız bu uçak içi deneyim için. Örneğin IST-DNZ uçuşunda koltuk arkası ekran olmadığı için kabinde Wi-Fi bağlantısı hakkında bilgilendirme yaptılar. Başta gayet iyi çalışırken uçuşun ortasına doğru sürekli "PA announcement" mesajı çıkmaya başladı. İnterneti "forget" yapıp tekrar bağlanmama rağmen sorun inişe kadar çözülmedi.

Alttaki direk THY'nin sitesinden:
1666372274956.png

Kaynak: https://www.turkishairlines.com/tr-tr/ucak-bileti/ucus-deneyimi/internet-baglantisi/

Fiyatlar güncellenmiş olabilir. Meğerse Miles&Smiles üyeleri için 10 MB ücretsiz hak varmış, bilseydim kullanırdım 😋

Bu arada Wi-Fi şifre veriliyor, yalnız bu uçak içi deneyim için. Örneğin IST-DNZ uçuşunda koltuk arkası ekran olmadığı için kabinde Wi-Fi bağlantısı hakkında bilgilendirme yaptılar. Başta gayet iyi çalışırken uçuşun ortasına doğru sürekli "PA announcement" mesajı çıkmaya başladı. İnterneti "forget" yapıp tekrar bağlanmama rağmen sorun inişe kadar çözülmedi.

Alttaki direk THY'nin sitesinden:
Eki Görüntüle 1549988
Kaynak: https://www.turkishairlines.com/tr-tr/ucak-bileti/ucus-deneyimi/internet-baglantisi/
500 MB 464 TL. Gerçekten inanılmaz.

Geri
Yukarı