Statik IP adresinin başka kişinin elinde olması sorun olur mu?

kratos2081

Centipat
Daha fazla  
Statik IP adresim başka birinde. Nereye yazacağımı bilemedim, ben bu sorunları çok kafaya takarım. Taşıma bir şey gelir mi? Ne yapmam lazım? IP adresimi değiştirdim değiştiremedim.

Statik IP adresim başka birinde. Nereye yazacağımı bilemedim, ben bu sorunları çok kafaya takarım. Taşıma bir şey gelir mi? Ne yapmam lazım? IP adresimi değiştirdim değiştiremedim.

Statik IP ise sana saldırı atabilir. IP adresini değişmen lazım. Bu arada normal kullanıcıysanız statik IP almayın normal IP zaten değişiyor.

Statik IP ise sana saldırı atabilir. IP adresini değişmen lazım. Bu arada normal kullanıcıysanız statik IP almayın normal IP zaten değişiyor.

Ya babam iş yeri üzerine Wi-Fi almıştı sabit IP değişmiyor.

Pek sanmam server falan yoksa sorun olmaz.

Nasıl yani korkmama gerek yok mu?

Bir de benim adresimi bulabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya babam iş yeri üzerine Wi-Fi almıştı sabit IP değişmiyor.

Nasıl yani korkamama gerek yok mu?

Bir de benim adresimi bulabilir mi?

Hocam gerçekten bu işlerle ilgileniyorsa iş yerindeki bütün cihazlara girebilir. Ama bu işlerde tecrübesi. Eğer senin cihaz Wi-Fi bağlı değilse bir şey yapamaz. (virüs sokmamışsa Wi-Fi bağlıyken)

Hocam gerçekten bu işlerle ilgileniyorsa iş yerindeki bütün cihazlara girebilir. Ama bu işlerde tecrübesi. Eğer senin cihaz Wi-Fi bağlı değilse bir şey yapamaz. (virüs sokmamışsa Wi-Fi bağlıyken)
Aslında ip adresim arkadaşım gibi birinde ama tekin değil işinide iyi yapıyor diye biliyorum benim yapabileceğim birşey var mı zaten yakın zamanda wifi değişcez

Yapabileceğin bir şey yok iş yerindeki Wi-Fi bağlanmamaya çalış yeter. Kanka çok saçma ama bizim galeri evin altında internet ona bağlı bilgisaylamı bağlanmıyım ios var onlarada saldırmak zor diye biliyorum
Yapabileceğin bir şey yok iş yerindeki Wi-Fi bağlanmamaya çalış yeter.
Kanka çok saçma ama bizim galeri evin altında internet ona bağlı bilgisaylamı bağlanmıyım ios var onlarada saldırmak zor diye biliyorum

Adresini bulabilirler ama onun dışında korkmana gerek yok bence.
Bir de soraması ayıptır nasıl buldular ipni.

Cahillik dönemi diyeyim anla abi. Adresimi bulurlarsa her şeyimi bulabilirler babamın galerisinden babamın numarasını babamdan beni ama neden korkuyorum bilmiyorum yakın zamanda Wi-Fi değiştireceğiz zaten

Geri
Yukarı