Steakhouse tasarım

BugraUlgen

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi günler. Kendim ufak çaplı işler yapıyorum ve bir ambalajcı ile çalışıyorum. Cafe'lerin stick şeker ve ıslak mendillerini yapıyorum kendimce, gelen bir işlerden bir tanesinin adamın ıslak mendilin de bu çizim var ya da font fakat bu şekilde çizim yapamıyorum kalitesi kötü olduğu için. Elimde PDF'i de yok ve tasarımın üstünde kabartma ve arka planda texture olmasından dolayı vector çizime dönüştürünce tabiri caiz ise patates oluyor. Ne yaptıysam çizimin daha kaliteli halini bulamadım zira balıkesir'de bunu çizecek biri olsa bile uğraşacağını sanmıyorum. Bu kadar ki zaten kalitesi daha kötü şekilde başka bir restoranın amerikan servisinde de bu çizim var. Bu fontu veya çizimin kendisini bulmama yardım edecek var mı ya da şu şekilde yaparsan çizmesi senin için kolaylaşır bir de öyle dene dediğiniz bir yöntem var mı?
Adobeıllustrator kullanıyorum.

Dosya Ekleri

• steakhouse.png
    steakhouse.png
    298,7 KB · Görüntüleme: 38
iOS üzerinde bir uygulama vardı fotoğrafı gösterince fontu buluyordu, sanırım fontu bulmanızda yardımcı olur.
Whatthefont ve MyFont üzerinden size göstermiş olduğum resimin renkleri boyutu ve kalitesi ile oynayarak bir çok farklı şekilde denedim fakat sonuç alamadım. Google da görsel ile arama şeklinde arama yaptım fakat kabartma olduğu için ve kalitesi çok iyi olmadığı için bu görsele benzer yüzük şekilleri falan çıktı hep karşıma. Bir türlü bulamadım ve hala lazım.

Google'a Google fonts yazıp ordan el yazısı olan fontlardan bulman en sağlıklı karar olur. Bu arada bunun birebir olması mı gerekli?

Not: Illustrator programında yapabilirsiniz sıkıntı olmaz.

Bu spesifik bir çalışma her halinden belli. Elle yapmak dışında pek seçenek yok. Fontun aynısını bulsanız dahi diğer parçalar gerekli. Birebir yapmanız şart mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı