Steam 1 yıllık abonelik iptal mi olacak?

SWAMP1

Hectopat
Daha fazla  
Steam 20 Kasım'da dolar kuruna geçecek fiyatlandırmalar dolar üzerinden olacak ama sabah bir yerde okudum EA abonelikleride iptal olacakmış. Ben 1 yıllık abonelik almıştım EA 24 oynamak için 1 ay sonra iptal mi olacak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam 20 Kasım'da dolar kuruna geçecek fiyatlandırmalar dolar üzerinden olacak ama sabah bir yerde okudum EA abonelikleride iptal olacakmış. Ben 1 yıllık abonelik almıştım EA 24 oynamak için 1 ay sonra iptal mi olacak?

Aboneligin parasını peşin odediysen iptal olmaz aylık veriyorsan parayı iptal edecekler.

Hayır, yılını doldurmanın ardından sona erecek.

''Steam'de Arjantin Pesosu veya Türk Lirası cinsinden aktif bir aboneliği olan herhangi bir müşteri, aktif abonelik döneminin ardından aboneliğinin otomatik olarak sona erdiğini görecektir. Steam'deki yeni USD aboneliğine Abonelik Yönetimi Sayfasından yeniden abone olabilirsiniz. Bu sayfaya, Steam istemcisinin sağ üst köşesindeki Kullanıcı adınıza giderek, ardından Hesap ayrıntılarını seçip sayfanın üst kısmındaki Abonelikleri yönet bağlantısını tıklayarak ulaşabilirsiniz.''

Ben 1 yıllık abonelik almıştım EA 24 oynamak için 1 ay sonra iptal mi olacak?
İptal olmaz ama yenilenmeyecek.

1698221421273.png

Ben Steam Türkiye'den çekilme kararı aldı diye okudum haberi. Türkiye'de teknoloji dünyası adına kötü bir durum. Muhtemelen abonelikleri yenilemeyecekler bir sonraki abonelikte yurtdışı kanalından ve döviz kuruyla alışveriş yapmanız gerekecek.

Ben Steam Türkiye'den çekilme kararı aldı diye okudum haberi. Türkiye'de teknoloji dünyası adına kötü bir durum. Muhtemelen abonelikleri yenilemeyecekler bir sonraki abonelikte yurt dışı kanalından ve döviz kuruyla alışveriş yapmanız gerekecek.

Yani bu 1 yıllık aboneliğim komple bitince mi?

Ben Steam Türkiye'den çekilme kararı aldı diye okudum haberi. Türkiye'de teknoloji dünyası adına kötü bir durum. Muhtemelen abonelikleri yenilemeyecekler bir sonraki abonelikte yurt dışı kanalından ve döviz kuruyla alışveriş yapmanız gerekecek.

Bu çekilmek demek tamamen zırva. Sadece TL değerinin düştüğünden dolayı dolar kullanılacak.

Yani bu 1 yıllık aboneliğim komple bitince mi?

Evet hocam 1 yıl sonra aldığınız fiyattan bir daha almayacaksınız, yeni fiyattan alacaksınız.

Ben Steam Türkiye'den çekilme kararı aldı diye okudum haberi. Türkiye'de teknoloji dünyası adına kötü bir durum. Muhtemelen abonelikleri yenilemeyecekler bir sonraki abonelikte yurtdışı kanalından ve döviz kuruyla alışveriş yapmanız gerekecek.
Steam türkiyeden çekilmedi, TL yerine, dolar kullanılcak sadece. Yoksa şimdiye sunucularını kapatırlardı.

Geri
Yukarı