Steam 10.00 TL ile pazardan eşya satmaya başlanır mı?

TetoFB

Hectopat
Steam envanterim de olan bazı eşyaları satmak için pazarı kullanmam gerekiyor ama son 1 sene içerisinde hiç bakiye yatırmadım. Acaba Steam cüzdanıma 10.00 TL eklersem pazardan eşya satmaya başlayabilir miyim? Cevaplarsanız sevinirim.

Kısıtlı hesap değilse steam guard açıksa 2 hafta içerisinde değişiklik yapmadıysan evet.

5 Dolarlık harcama limitini tamamlamalısınız oda 35 TL falan yapıyor

Steam envanterim de olan bazı eşyaları satmak için pazarı kullanmam gerekiyor ama son 1 sene içerisinde hiç bakiye yatırmadım. Acaba Steam cüzdanıma 10.00 TL eklersem pazardan eşya satmaya başlayabilir miyim? Cevaplarsanız sevinirim.
Minimum 5$ diye biliyorum. Lira olarakta 25TL sanırsam değişmediyse.

Önceden Steam'e ne kadar yatırmıştınız? Eğer önceden kısıtlamayı kaldırdıysanız tekrardan harcama yapmanıza gerek yok eğer kısıtlamayı kaldırmayacak ufak bir harcama yaptıysanız 5 Dolara tamamlamanız gerek yani 10 TL yatırırsanız kalkacak diye bir şey söyleyemeyiz. (5 Dolar=36,65 TL)

Eskiden kısıtlamayı kaldırdıysanız, daha sonra 1 yıl herhangi bir şey almadığın için kısıtlama geldiyse, herhangi bir DLC veya oyun aldığında kısıtlama kalkıyor. Satın almayı steam cüzdanından yapsan da kalkıyor kısıtlama.

Cevaplarınız için teşekkürler kod ile satım alım yapmıştım ama sanırım o sayılmıyor ben cevabımı aldım teşekkürler tekrardan yazmanıza gerek yok.

Başlanır, ben başlamıştım 2 ay önce.

Yeni konular

Geri
Yukarı