Steam 10 lira altı bakiye yükleme

Qwerty delisi

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi günler öncelikle. Steam'e 10 lira altı bakiye nasıl yüklenir ? 4 liram var CS:GO silahı alacağım sap gibi kaldım :/ Teşekkürler.

Arkadaşlar iyi günler öncelikle. Steam'e 10 lira altı bakiye nasıl yüklenir ? 4 liram var CS:GO silahı alacağım sap gibi kaldım :/ Teşekkürler.
Öncelikle Selamın aleyküm arkadaşlar evet 10 tl altı yüklenebiliyor ama bu tamamamen benim buluşumdur nasıl yapılıyo derseniz dinleyin.
Öncelikler steamı açıyoruz mağazaya giriyoruz sonra ordan atıyorum 5 liramı atcaksınız 5 tl lik oyun seçiyorsunuz o oyunu mobil ödeme boa veya kredi kartı farketmez akdıktan sonra kütüphanemize gelip oyunun üzerine tıklıyoruz oyunu 2 saaten fazla veya 1 haftadan az süre olması lazım tavisyem alınca direk yapmanız sonra oyuna tıklayıp destek diyip steam cüzdanınıza iade ediyorsunuz ardında 24 saat bekledikten sonra hesabınıza geliyoor para bu kadar basit her parada olur +1

En mantıklısı E-pin sitelerinden satın almak kopazar,bynogame ve oyunfor var 3-5 TL seçeneklerinden birini alabilirsin

Steam İade SS'i.png
Öncelikle Selamın aleyküm arkadaşlar evet 10 tl altı yüklenebiliyor ama bu tamamamen benim buluşumdur nasıl yapılıyo derseniz dinleyin.
Öncelikler steamı açıyoruz mağazaya giriyoruz sonra ordan atıyorum 5 liramı atcaksınız 5 tl lik oyun seçiyorsunuz o oyunu mobil ödeme boa veya kredi kartı farketmez akdıktan sonra kütüphanemize gelip oyunun üzerine tıklıyoruz oyunu 2 saaten fazla veya 1 haftadan az süre olması lazım tavisyem alınca direk yapmanız sonra oyuna tıklayıp destek diyip steam cüzdanınıza iade ediyorsunuz ardında 24 saat bekledikten sonra hesabınıza geliyoor para bu kadar basit her parada olur +1
Ya ben bi 24 tllik bi oyun aldım iğrenç bişey satmak istiyorum Desteğe basıyorum bu beş seçenek çıkıyo başka bişey çıkmıyor : DLC yada içerik eksik , Kütüphanemde Değil , Bu oyunu kalıcı olarak kaldırmak istiyorum , Oynayış ve teknik sorunlar , Perakende CD Anahtarım ile ilgili sorun yaşıyorum diye 5 tane seçenek çıkıyor hangisine basıp iade edeceğim lütfen yardım edebilir misiniz?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı