Steam 10 oyun sahibi olmama rağmen rozet vermiyor

Ücretli oyunlar mı peki?

Oyunlar Steam'de 2-3 TL'lik oyunlar ama ben kod etkinleştirerek hepsini bedavaya aldım.

Oyunları satın alman gerekmiyor mu?

Eski hesabında da aynı şeyi yapıyordum. 65 tane oyunum vardı ama sadece 22 tanesini ben satın almıştım. Diğerlerini kod etkinleştirerek bedava almıştım ve +50 oyun sahibi rozeti gelmişti.
Steam hesabınıza kodla oyun eklemek kısıtlamayı kaldırmaz. Normal şekilde cüzdana en az 5$ yükleme yapmanız veya 5$ değerinde oyun almanız gerekir.

Hocam yanlış anlamışsınız. Ben kısıtlamayı kaldırmayı sormuyorum. 10 oyun sahibiyim ama bana rozet vermiyor. Eski hesabımda 65 oyunum vardı. 22 tanesini para verip almıştım. Diğerlerini sitelerden kod ile etkinleştirmiştim. Ve +50 oyun sahibi rozet vermişti. Ama şimdi +10 oyun sahibi rozeti vermesi gerekirken vermiyor.
Ücretsiz oyunlar sayılmaz.

Kod ile etkinleştirmiş olduğum oyunların hepsi Steam'deki fiyatı 2-3 TL. Yani ücretli oyunlar ama bana rozet vermiyor.

Sizde de durum ayni olabilir. Eger satin aldiginiz oyunlarda "Profil Özellikleri Sınırlı" diyorsa, oyun sayisina katkida bulunmayacaktir.

Rozetler oyunlara göre değil, oyunlardan düşen kartlarla yükseltip rozet yapıyorsun diye biliyorum.
O oyun rozeti. Sahip olduğun oyuna göre koleksiyoncu rozeti veriliyor.
Screenshot_1.png

Oyunu indirmeniz gerek diye biliyorum 25 den fazla oyunum var ama hepsi inik değil ondan 10 oyun sahibi rozetim var
İndirmek falan gerekmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı