Steam 10 TL altı oyun tavsiyesi

RUSHTOB

Hectopat
Makaleler
1
Zorlasanız çıkmaz. En fazla 10 TL indirimde güzel bir oyun var mıdır? (GeForce NOW'da olması gerek.)

Böyle sanki Emir vermişim gibi hissettim ama daha açıklayıcı anlatmanın fazla mümkün olduğunu düşünmüyorum. Yardım eden herkese teşekkür ederim.

(Bakiye yükleyeceğim 10,86 TL en fazla.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Zorlasanız çıkmaz. En fazla 10 TL indirimde güzel bir oyun var mıdır? (GeForce NOW'da olması gerek.)

Böyle sanki Emir vermişim gibi hissettim ama daha açıklayıcı anlatmanın fazla mümkün olduğunu düşünmüyorum. Yardım eden herkese teşekkür ederim.

Ne tür oyunlar oynarsın?

Assetto Corsa indirimdeydi en son yarış oyunlarını seviyorsan GeForce NOW ile güzel bir alternatif olur.

Dont Starve Together 8 TL'ydi indirimde. Ayrıca alınca bir tane de arkadaşınıza hediye için veriyordu. Bir bakın isterseniz. İndirim sürüyor mu emin değilim şuan. Sanırım DST GeForce Now'dan kalkmış

Geri
Yukarı