Steam 14 saat oynanan Planet Zoo iadesi

Teşekkür ettim yardımlarınız için desenize o zaman 120 TL çöpe gitti. Ama bir tecrübe oldu bu bana bu oyun sayesinde inşaat vb. oyunlardan çabuk sıkıldığımı öğrendim de keşke bunu 120 TL'lik planet zoo ile değil indirimde 10 TL'ye düşen Cities Skylines ile öğrenseydim...

Hocam. Oynamak isteyen bir arkadaşınız veya bir yakınınız varsa hesabı aile paylaşımına açmayı deneyebilir, ya da direkt olarak hesabın şifresini verebilirsiniz.

Her zaman söylemişimdir Steam giren para bir daha geri gelmez. Oynayın keyfinize bakın. Paraya çevirebilmenin tek yolu hesabı satmak olabilir.

Geçen indirimlerde Dark Souls 3 aldım 119 dakika oynadıktan sonra iade talep ettim aldılar. 45 lira gidiyordu az kalsın ama siz hem oynama süresi bakımından hem de sahip olma süresi bakımından sınırları geçmişsiniz. Paranızı kurtarmanızın bir yolu olduğunu sanmıyorum.

Geçen indirimlerde Dark Souls 3 aldım 119 dakika oynadıktan sonra iade talep ettim aldılar. 45 lira gidiyordu az kalsın ama siz hem oynama süresi bakımından hem de sahip olma süresi bakımından sınırları geçmişsiniz. Paranızı kurtarmanızın bir yolu olduğunu sanmıyorum.

Hocam. Performans sıkıntıları deyince 2.5 saatte bile alıyorlar. Benim arkadaşıminkini almışlardı.

Bende bu aralar Dark Souls 3 almayı düşünüyorum ama ondan pişman olmam çok severim o tarz oyunları.

Bende bu aralar Dark Souls 3 almayı düşünüyorum ama ondan pişman olmam çok severim o tarz oyunları.
Ben de seviyor 1 senedir istiyordum fakat PC de oynamama rağmen adam oyunu halen Xbox kontrolcüsüne göre anlatıyor. Çok çabaladım anlamak için ama bırakmak zorunda kaldım. Kontrolcüye az çok aşinayım fakat hangi tuş ne yapar genel kültürüm olmadığı için iade ettim. Yoksa zor boss da neymiş elimizin kiri.

Yeni konular

Geri
Yukarı