Steam 20-30 TL civarlarında korku oyunu önerisi

Scott Cawthon

Hectopat
Mağazada neredeyse bir sürü korku kategorisi gezdim hâlâ bulamadım bir türlü gerilimde dahil olacak bir şekilde öneri sunucak var mı? (Outlast serileri var bu arada önermeyin lütfen)

Friday the 13th alabilirsin belki. Oyun hakkında fazla bir şey bilmiyorum. Fiyatı 25 TL ama Şubat indirimlerini bekleyebilirsin. Eğer Friday The 13th alırsan Killer Puzzle Super Slasher Skin Pack keyi veririm. Bir siteden edindim ama oyun bende olmadığı için etkinleştiremem.Bu yüzden sana veririm :)
Edit: İkisi farklı oyunlarmış.
1642013408782.png

Friday the 13th alabilirsin belki. Oyun hakkında fazla bir şey bilmiyorum. Fiyatı 25 TL ama Şubat indirimlerini bekleyebilirsin. Eğer Friday The 13th alırsan Killer Puzzle Super Slasher Skin Pack keyi veririm. Bir siteden edindim ama oyun bende olmadığı için etkinleştiremem.Bu yüzden sana veririm :)
Hocam Onu Almıştım Aylar Önce.
Friday the 13th alabilirsin belki. Oyun hakkında fazla bir şey bilmiyorum. Fiyatı 25 TL ama şubat indirimlerini bekleyebilirsin. eğer friday the 13th alırsan Killer puzzle super slasher skin pack keyi veririm. Bir siteden edindim ama oyun bende olmadığı için etkinleştiremem. Bu yüzden sana veririm :)

Hocam dediğiniz DLC mi?

Hocam Alien isolation öneririm size. Bayıla bayıla oynamıştım. Silah var fakat alien'a pek bir etkileri yok. Molotof, ses bombası tarzı şeyler yapıp stratejiler yapabiliyorsunuz. Tek eksiği istediğiniz kovalasın kaçayım yok, alien yakaladığı an öpüyor.
Güzelmiş Alabilirim Sağolun.
Eki Görüntüle 1268432
Hocam Dlc Paketini Denedim Teşekkürler Fakat Başka Bilgisayarda Aktif Olduğu İçin Yapamadım.

Son düzenleme:
Hocam Dlc Paketini Denedim Teşekkürler Fakat Başka Bilgisayarda Aktif Olduğu İçin Yapamadım.
İşte ben kod çalışıyor mu diye ( yani önce orijinal oyunu etkinleştirin diyecek mi diye) baktım denerken kullanmış oldum :D Bu arada Alien Isolation Epic Games' te iki kez ücretsiz oldu ekleyip unutmuş olabilirsin.

Geri
Yukarı