Satılık Steam %20 indirimli bakiye

Bakiyenin beklemede olup olmadığı umurumda değil size de söyledim Steam bakiyem ne zaman kullanılabilir olursa paranızı vericeğimi söyledim. Yapmamanız gereken bir iş yapıyorsunuz sonra paranızıda anında istiyorsunuz.

Bugün saat 12:30 önce kullanılabilir olması gerekiyor, ama siz bana bekleyen paranın gözükmediğini soylemiştiniz ancak yazdıklarınıza bakacak olursam bakıyenin beklemede olduğunu ancak kullanılabilir olduğu zaman size paranızı göndereceğimi soyluyorsunuz bugün belirtiğim saatlerde kullanılabilir olması gerekiyor bekliyorum umarım başka bahaneler bulmazsınız diye düşünüyorum.

Bugün saat 12:30 önce kullanılabilir olması gerekiyor, ama siz bana bekleyen paranın gözükmediğini soylemiştiniz ancak yazdıklarınıza bakacak olursam bakıyenin beklemede olduğunu ancak kullanılabilir olduğu zaman size paranızı göndereceğimi soyluyorsunuz bugün belirtiğim saatlerde kullanılabilir olması gerekiyor bekliyorum umarım başka bahaneler bulmazsınız diye düşünüyorum.

Dediğim gibi elimde nakit yok beklemeniz gerekecek. İsterseniz 150TL'lik bir oyun atayım ya da elimde ne zaman nakit olursa o zamana kadar bekleyin.

Dediğim gibi elimde nakit yok beklemeniz gerekecek. İsterseniz 150TL'lik bir oyun atayım ya da elimde ne zaman nakit olursa o zamana kadar bekleyin.

Ya işte para lazım oldu diye istiyorum yoksa dün bana attığınız oyunları neden iade talep edeyim'ki, tamam bekliyorum biraz daha eğer iş değişirse oyun istersem size tekrar geri dönüş yaparım.

Diğer türlü elinize para geçince tekrar benimle iletişime geçerseniz sevinirim zaten ben sizi ara ara rahatsız ederim.

Dosya Ekleri

• IMG_5397.jpeg
    IMG_5397.jpeg
    32 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleme:

Geri
Yukarı