Steam 20 TL Oyun Tavsiyesi

Hocam bilgisayarım kaldırsa alacağım ilk şeylerden

Yanlış hatırlamıyorsam Ultimate Edition tüm ek paketleri içermekte.

Lords Of The Fallen'ı konsolda oynamıştım, steam yorumların da gömdükleri gibi kötü bir oyun olduğunu düşünmüyorum. Ama tabi tercih sizin.

Son düzenleme:
Lords Of The Fallen'ı konsolda oynamıştım, steam yorumlarında gömdükleri gibi kötü bir oyun olduğunu düşünmüyorum. Ama tabi tercih sizin.
Lord Of The Fallen iyi bir oyundur. Dark Soul serisini sevenler için iyi bir çerezlik oyun olabilir.

Wallpaper bi merakla almıştım ama 1 hafta kullanımdan sonra uygulamayı açmıyorum bile, 1-2 güzel wp si var ama sıktı ve açmamaya başladım.

Wallpaper bi merakla almıştım ama 1 hafta kullanımdan sonra uygulamayı açmıyorum bile, 1-2 güzel wp si var ama sıktı ve açmamaya başladım.
Başlangıçta otomatik açılması için ayarı bulunuyor. Diğer türlü habire Steam'den açmak zor tabi. Steam Workshop'ı karıştırırsanız daha fazla wallpaper bulabilirsiniz. Uygulama üzerinden Workshop kısmına erişip istemediğiniz/istediğiniz tagları seçmeniz işinizi oldukça kolaylaştıracaktır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…