Steam 20 TL Oyun Tavsiyesi

Hocam bilgisayarım kaldırsa alacağım ilk şeylerden :ıslık:

Teşekkür ederim hocam öneriniz için:) EU3 almaktan vazgeçtim. Aklınıza geldiği zaman eklerseniz çok sevinirim:)

Teşekkürler almayı düşünmeye başladım New Vegas'ı:)

Hocam Ultimate Edition yerine sadece ana oyunu alsam fazla bir şey kaybeder miyim? Aradaki fiyat farkı 10TL bu parayla bir kaç tane daha oyun alabilirim.
Yanlış hatırlamıyorsam Ultimate Edition tüm ek paketleri içermekte.

Lords Of The Fallen'ı konsolda oynamıştım, steam yorumların da gömdükleri gibi kötü bir oyun olduğunu düşünmüyorum. Ama tabi tercih sizin.

Son düzenleme:
Wallpaper bi merakla almıştım ama 1 hafta kullanımdan sonra uygulamayı açmıyorum bile, 1-2 güzel wp si var ama sıktı ve açmamaya başladım.
Başlangıçta otomatik açılması için ayarı bulunuyor. Diğer türlü habire Steam'den açmak zor tabi. Steam Workshop'ı karıştırırsanız daha fazla wallpaper bulabilirsiniz. Uygulama üzerinden Workshop kısmına erişip istemediğiniz/istediğiniz tagları seçmeniz işinizi oldukça kolaylaştıracaktır :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı