Steam 20 TL’ye kadar oyun önerisi

The Forest
ETS 2
LF4D2
PAYDAY 2
The Witcher 1-2-3
HOI 4
Sherlock Holmes: The Devil's Daughter.
Forest hariç hepsi var hocam.
Var hocam teşekkür ederim.
Prison Architect
Ben bu oyunu tam anlayamadım, Escapists tarzı bir oyun mu? Bir de sonsuz bir strateji oyunu mu yoksa hikaye dahilinde mi ilerliyor?
Dying Light, 20TL'nin bir tık üstünde de olabilir tam hatırlamıyorum.
Var hocam. Belki The Following alabilirim.
Rise of Nations.
Game Pass’te var sanırsam hocam. Ben de çok severim RoN’u. İyi oyun zevkiniz varmış.
Hitman absolution.
Var hocam, teşekkürler.

Aşarım hocam aşmasına da sanırsam plague Tale'i diyeceksiniz. Game Pass'ten oynarım diye düşünüyordum onu. Tekrar tekrar oynanabilirliği varsa satın alabilirim ama, ne dersiniz?

Hocam çok iyi bir oyun bu arada Game Pass'e Türkçe yama kuruluyor mu? (oyunlarına)

Hocam çok iyi bir oyun bu arada Game Pass'e Türkçe yama kuruluyor mu? (oyunlarına)
Biliyorum hocam, baya uzun süredir listemde. Sanırsam kurmaya yönelik bir iki yöntem var, olmasa da bazı oyunlara Game Pass ”modlanabilir“ detayı veriyor, böylece kurulabiliyor. Hiçbir şekilde kuramazsam İngilizce de oynayabilirim, çok sıkıntı olmuyor belli yerler hariç. Eğer İngilizcesi bir Pathologic kadar ağırsa gidip Youtube’da anlatanlar var bunu, onlara bakarak kurarım sanırım.

Neyse, konunun dışına çıktım, yanıt yapılabiliyor hocam, hatta mod bile kurulabiliyor. Uğraştırıyor sadece biraz.

Şimdiden teşekkürler.
Gujian3.

Bu da incelemesi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gujian3.

Bu da incelemesi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam daha önce JRPG oynamadım, alışmakta zorlanır mıyım? Bir de bu sanırsam seri, daha önce diğerlerini oynamam gerekir mi? Onun dışında hikayeli RYO severim, güzel duruyor.

Alışmakta zorlanır mıyım?
Zorlanacağını sanmıyorum. Oyuna RPG diyorlar fakat ben oynadığım süre boyunca RPG'lik bir olayını görmedim. Önceki oyunlarla bir bağlantısı olabilir fakat oyunlar oldukça eski, oynamana gerek yok.

Eklemeyi unuttum. Oyun zorunlu internet bağlantısı istiyor, alırken aklınızda bulunsun. @partylikeits1941

Son düzenleme:
Prison Architect sonsuz bir oyun. Hikayesi yok. Dediğiniz oyunu bilmediğim için karşılaştırmam.
Oyun çok düz mantık bir şekilde sıfırdan bir hapishane oluşturmak ve düzenini sağlamaya dayalı bir oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı