Steam 2019 Yaz İndirimleri

Gabe Newell cüzdanları soymaya geliyor. 🙃
Oyuncuların dört gözle beklediği Steam yaz indirimlerinin tarihi belli oldu.

Steam Database, Twitter'da paylaştığı açıklamaya göre Steam Yaz İndirimleri günleri 25 Haziran'da başlayacak. Bu tarih bazı ülkeler için geçerli olmasa da en fazla 1 gün ara ile tüm ülkelerde başlaması bekleniyor.

Screenshot_20190515-232344998_1.jpg

Son düzenleme:
Geliyor gönlümün efendisi. Metro serisini indirime girerse bundle olarak alacağım direk. 🙃

Metro serisi galiba şuan Epic Games'ta 7 liraya satılıyor, bak istersen.
İstek listemdeki oyunlar belli. Ayıracağım bütçe de belli. Eklemeler ve çıkarmalar olur tabii ki. Bir de artık RTX 2060 olunca oynayamadığım oyunları oynamak öncelikli amacım 😇

Bende tüm sistemi yeniledim neredeyse bir ekran kartı kaldı 2060 almayı düşünüyorum hocam iyi oyunlar size 😬

Biraz konu dışı özür diliyorum ama senelerdir steam ile ilgili haberlerde aynı kişinin profilini görüyorum. Kimdir fotoğraftaki kişi, neden steam'i hep onun resimleri temsil ediyor?

Dosya Ekleri

• steam.JPG
    steam.JPG
    32,2 KB · Görüntüleme: 53
Biraz konu dışı özür diliyorum ama senelerdir steam ile ilgili haberlerde aynı kişinin profilini görüyorum. Kimdir fotoğraftaki kişi, neden steam'i hep onun resimleri temsil ediyor?
Gabe Newell fotoğraftaki kişi.
Steam ve Valve şirketlerinin kurucularından biri.

Hocam fotoğraftaki kişi cüzdanlarımızı sömüren Gabe Newell'dır. Kısaca GabeN da derler. Valve Corporation şirketinin kurucularından biridir ve icra kurulu başkanıdır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı