Steam 2022 kış indirimlerinden oyun tavsiyeleri

Bu indirimde eğer God of War oynamadıysanız kesinlikle almalısınız onun dışında Fallout 4 alabilirsiniz.

God of War hiç almadım ve güzel indirime girmiş almayı düşünüyorum fakat kaç saatlik bir deneyim sunuyor?

Cyberpunk 2077'in sıkıntıları düzeldi mi optimizasyonu falan? Oynanabilecek durumda mı yani?

God of War hiç almadım ve güzel indirime girmiş almayı düşünüyorum fakat kaç saatlik bir deneyim sunuyor?

Cyberpunk 2077'in sıkıntıları düzeldi mi optimizasyonu falan? Oynanabilecek durumda mı yani?
Ortalama 25 saat falan.

Son zamanlarda Cyberpunk 2077'yi oynayan biri olarak çok fazla sıkıntı ile karşılaşmadım, çok az bug var ama çok da değil. Oynanılabilir.

Ana hikaye 20-21 saat sürüyor, yan görevler vesaire derseniz 30-32 saate kadar çıkıyor. Cyperpunk 2077 büyük oranda düzeldi.

Ortalama 25 saat falan.

Son zamanlarda Cyberpunk 2077'yi oynayan biri olarak çok fazla sıkıntı ile karşılaşmadım, çok az bug var ama çok da değil. Oynanılabilir.

Tamamdır teşekkür ederim.

Ana hikaye 20-21 saat sürüyor, yan görevler vesaire derseniz 30-32 saate kadar çıkıyor. Cyberpunk 2077 büyük oranda düzeldi.

God of War oynamak zaten aklımdaydı fakat bir türlü fırsat bulamamıştım alıyorum madem teşekkür ederim.

Geri
Yukarı