Steam 20TL indirimsiz oyun önerisi

ksewst12

Hectopat
Daha fazla  
Steam'de 21 TL var ve oyun almak istiyorum. istek listemdeki oyunlar biraz pahalı 21 TL'ye göre (hepsini şu an almak için listelemedim uygun fiyatlıları şu an almayı düşünmüyorum) indirimsiz veya şu an indirimde ise oyun önerilerinizi dört gözle bekliyor olacağım.

Dosya Ekleri

• resim_2022-05-05_203738640.png
    resim_2022-05-05_203738640.png
    21,4 KB · Görüntüleme: 33
Öncelikli tavsiyem BioShock: The Collection. Onun dışında Middle-earth oyunları, Paint the Town Red, Katana Zero ve Hollow Knight'a bakabilirsin.

Ya da bir çılgınlık yapıp 130 TL daha vererek RDR 2 alırsın. Şu sıralar RDR 2 oynadığım için RDR 2 damarım çok kabardı, olur olmadık yerde oyunu övesim var. 😀

Öncelikli tavsiyem BioShock: The Collection. Onun dışında middle-Earth oyunları, paint the town red, Katana Zero ve hollow Knight'a bakabilirsin.

Ya da bir çılgınlık yapıp 130 TL daha vererek RDR 2 alırsın. Şu sıralar RDR 2 oynadığım için RDR 2 damarım çok kabardı, olur olmadık yerde oyunu övesim var. 😀

Çok severim çevremde sever ve över Online'si var zaten hocam 70TL indirimdeyken aldım ama hard disk yani indirsem başka hiçbir şey indremem oda sevmiyeceğim bir şey olur indirsem 150 saat+ oynarım ben öyle oyunları çok oynayan bir insanım tek oynadığım oyun olsun istemem o yüzden sağ ol.

Çok severim çevremde sever ve över Online'si var zaten hocam 70TL indirimdeyken aldım ama hard disk yani indirsem başka hiçbir şey indremem oda sevmiyeceğim bir şey olur indirsem 150 saat+ oynarım ben öyle oyunları çok oynayan bir insanım tek oynadığım oyun olsun istemem o yüzden sağ ol.
Evet, RDR 2 çok güzel bir oyun olsa bile aynı alanı birden fazla iyi oyunla doldurmak daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı