Satılık Steam 25,89 Dolar Cüzdan Kodu Sadece 100 TL

Sadece MSI Anakart olmak zorunda değil. Sitesinde belirttiği gibi Kasa alırsanız 10 dolar, Ekran kartı ve Gaming Gear denilen ürünlerden alırsanız 20 dolar, Notebook, Masaüstü, Anakart, Ekran Kartı ve Monitör alırsanız 25 dolar. Tabi MSI olacak ve kampanyaya dahil olan modellerden olması gerekiyor.

Sitede bu program için geçerli MSI ürünleri kısmından bakabilirsiniz. Bunun dışında dahil olmayan yerlerden bile alsanız kod veriliyor diyenler var.

Ben aynı modeli Vatandan aldım hocam. Şu an indirimle en uygun fiyattan satılıyor. Son 19 ürün kalmış.
Anakarttan memnun musunuz? Bir de flashback desteği var mı acaba? Fiyatına göre nasıl?

Anakarttan memnun musunuz? Bir de flashback desteği var mı acaba? Fiyatına göre nasıl?

Memnunum. Geldiğinde işlemci ve RAM takmadan flashback ile BIOS'u güncelledim. ATX formda olması önemliydi daha geniş ve RAM slotlarının 4 adet olması güzel. Fazla fan takıyorsanız fan girişleri de epey var.

Fiyatına göre bence çok çok iyi. Hele de STEAM 25 dolar aldığınızda fiyattan onu da düşerseniz mükemmel fiyat performansa ulaşıyor bana göre. İndirim zamanlarını yakalarsanız 25 doları da düştüğünüzde yaklaşık 440 TL civarlarına geliyor. Bu da en düşük özellikli ve ucuz B450 anakart fiyatı gibi birşey.

Bu anakart için soğutucu kısımlarının çok iyi olduğunu okumuştum. Yani tomahawk'dan pek bir farkı yok deniliyor. Hem bu sebepten, hem flashback özelliği, hem görüntüsü, hem ATX formu gibi sebeplerden fiyat performans olarak gördüğüm için bu anakartı seçtim.

AMD açılış süreleri biraz uzun ama zaman içinde BIOS güncellemesi chipset sürücülerinin yükseltilmesi ile umarım daha hızlı açılacaktır.

Memnunum. Geldiğinde işlemci ve RAM takmadan flashback ile BIOS'u güncelledim. ATX formda olması önemliydi daha geniş ve RAM slotlarının 4 adet olması güzel. Fazla fan takıyorsanız fan girişleri de epey var.

Fiyatına göre bence çok çok iyi. Hele de STEAM 25 dolar aldığınızda fiyattan onu da düşerseniz mükemmel fiyat performansa ulaşıyor bana göre. İndirim zamanlarını yakalarsanız 25 doları da düştüğünüzde yaklaşık 440 TL civarlarına geliyor. Bu da en düşük özellikli ve ucuz B450 anakart fiyatı gibi birşey.

Bu anakart için soğutucu kısımlarının çok iyi olduğunu okumuştum. Yani tomahawk'dan pek bir farkı yok deniliyor. Hem bu sebepten, hem flashback özelliği, hem görüntüsü, hem ATX formu gibi sebeplerden fiyat performans olarak gördüğüm için bu anakartı seçtim.

AMD açılış süreleri biraz uzun ama zaman içinde BIOS güncellemesi chipset sürücülerinin yükseltilmesi ile umarım daha hızlı açılacaktır.
Teşekkürler. Fastboot kullanıyor musunuz?

Teşekkürler. Fastboot kullanıyor musunuz?

Fastboot özelliği BIOS'da gözükmüyor. Uefi'yi seçerseniz oluyor diyenler var ama fastboot yaptığını zannetmiyorum. Sonrası BIOS güncellemeleri ile umarım mümkün olur. Çok bir önemi yok sürekli bilgisayarı açıp kapatmıyorum ancak insan sorguluyor yine de :)

Yalnız Anakart default olarak core performance boost açık geliyor. Bu da stok soğutucu ile işlemcinin epey ısınmasını sağlayabiliyor. Çünkü hız 4.2 lere kadar çıkıyor. Yani sistem otomatik olarak hızaşırtma yapıyor. Bu yüzden aldığınızda bunu kapatmanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı