Steam 26 TL oyun önerisi

Önerin için teşekkürler 3 oyunda alabiliyorum bayağıdır korku ve hikaye türü oyun oynamıyorum 14 Hazirana kadar sürüyormuş eğer daha cazip bir oyun öneren olursa almam ama alabilirim :)

Şu an indirimde olan çok bir şey yok gibi. Bu ayın sonuna doğru gelir yaz indirimleri. Bence BioShock direkt alınabilir. Veya üstteki arkadaşın dediği gibi Terraria da güzeldir. Stardew Valley de olabilir güzel oyundur.

Terraria. 18 TL'ye yüzlerce saatlik içerik fiyat performans oyun.

50 saat im var istersen ilk sayfada bir arkadaşa oyunlarımı attım oradan bakabilirsin.

Şu an indirimde olan çok bir şey yok gibi. Bu ayın sonuna doğru gelir yaz indirimleri. Bence BioShock direkt alınabilir. Veya üstteki arkadaşın dediği gibi Terraria da güzeldir. Stardew Valley de olabilir güzel oyundur.

İstersen ilk sayfada bir arkadaşa oyunlarımı attım oradan bakabilirsin.

50 saat im var istersen ilk sayfada bir arkadaşa oyunlarımı attım oradan bakabilirsin.

Hocam yaz indirimini bekleyin 7DTD alın bence. Şu an ARK oynayın boş verin. (ARK oynayan birini görmek çok mutlu ediyor)

Devam edebilirsin bence 50 saat oynamışsan yapmadığım şeyler vardır daha zor zorluk farklı class modlar gibi.

Devam edebilirsin bence 50 saat oynamışsan yapmadığım şeyler vardır daha zor zorluk farklı class modlar gibi.
Aga ben bir arkadaş yardım aldım birkaç eşya verdi bir de biraz tryhard oynadım ama zevkini çıkartarak işte bir sürü zırh yaptım hardcore mod geçtim neredeyse bütün bossları kestim sonra bütün NPC'leri almaya çalıştım YT de bir video gördüm adam bir world gösteriyordu ortan op item aldım eğlencesine oynadım pek bir şey kalmadı.
1685740213321.png

Aga ben bir arkadaş yardım aldım birkaç eşya verdi bir de biraz tryhard oynadım ama zevkini çıkartarak işte bir sürü zırh yaptım hardcore mod geçtim neredeyse bütün bossları kestim sonra bütün NPC'leri almaya çalıştım YT de bir video gördüm adam bir world gösteriyordu ortan op item aldım eğlencesine oynadım pek bir şey kalmadı.
Eki Görüntüle 1804434
Calamity diye bir mod var onu oyna +50 saat daha oynarsın. Ben 5 kere falan bitirdim Calamity modu ama hala baştan sonra bitirmem yine 50 saat falan sürüyor.

Calamity diye bir mod var onu oyna +50 saat daha oynarsın. Ben 5 kere falan bitirdim calamity modu ama hala baştan sonra bitirmem yine 50 saat falan sürüyor.
Aga Terraria gibi pixel oyunları veya hayatta kalma oyunlarını seviyorum da 2 3 kere PC'ye virüs bılaştı diye sıfırlamak zorunda kaldım herseferin'de verilerim gidiyor ilk defa böyle bir şeyle karşılatım başka hiçbir oyunda yok aşırı saçma.

Aga Terraria gibi pixel oyunları veya hayatta kalma oyunlarını seviyorum da 2 3 kere PC'ye virüs bılaştı diye sıfırlamak zorunda kaldım Herseferin'de verilerim gidiyor ilk defa böyle bir şeyle karşılatım başka hiçbir oyunda yok aşırı saçma.

Raft vardı bir de hocam. Sandal la deniz üstünde hayatta kalıp görev falan tamamlanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı