Çözüldü Steam 3. parti site bağlantısı nasıl kesilir?

• Konuyu başlatan f33
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 5B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

f33

Decapat
Daha fazla  
Bir yayıncıdan CS:GO kasa açma sitesi gördüm. Ben de denemek istedim. Siteye kaydolmak için Steam şifre kullanıcı adımı istedi. Ben de verdim. Siteye giriş yaptım şimdi ise siteden çıktım. Tedirgin olduğum konu sitenin Steam hesabına erişimini nasıl keseceğim?

Çözüm
Steam mobil (telefonunuzdan Steam) uygulamasına giriş yapın.

Hesap detayları > Hesap güvenliği altındaki "Steam guard yönet" seçin. Karşınıza gelen ekranın altında "diğer bütün cihazların yetkisini kaldır" seçeneğini seçin.

Bu işlem ile daha önce giriş yapmış olduğunuz tüm cihazlardan çıkış yapılmış olacaktır.

Not: Api key kontrol yapmanızıda mutlak suret ile öneririm.
Yukaridaki dedigimi uyguladiginiz zaman direkt giris yapiyor mu?

Siteye kayıt olurken Steam adımı ve şifremi istedi.
Siteye kayıt olurken yanda böyle bir yazı vardı.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-01-23 025745.png
    Ekran görüntüsü 2022-01-23 025745.png
    20,8 KB · Görüntüleme: 210
Son düzenleme:
Orasi önemli degil.

Kasa acma sitesinden cikis yapip bu sayfadan Steam hesabiniza giris yapin. Giris yaptiktan sonra kasa sitesini tekrar acin ve giris yapmaya calisin. Otomatik giris yaparsa dert etmenize gerek yok.

Steam hesabıma girişi yaptım ardından siteye girdim ve giriş seçeneğine tıkladım otomatik yapmadı benden kullanıcı adı şifre istiyor.

Hesap detayları > Hesap güvenliği altındaki "Steam guard yönet" seçin. Karşınıza gelen ekranın altında "diğer bütün cihazların yetkisini kaldır" seçeneğini seçin.

Bu işlem ile daha önce giriş yapmış olduğunuz tüm cihazlardan çıkış yapılmış olacaktır.

Not: Api key kontrol yapmanızıda mutlak suret ile öneririm.

Dosya Ekleri

• DC3600FB-7D4A-4F54-8D06-349CC1600BEA.png
    DC3600FB-7D4A-4F54-8D06-349CC1600BEA.png
    166,9 KB · Görüntüleme: 196
Çözüm

Hesap detayları > hesap güvenliği altındaki "Steam Guard yönet" seçin. Karşınıza gelen ekranın altında "diğer bütün cihazların yetkisini kaldır" seçeneğini seçin.

Not: API key kontrol yapmanızıda mutlak suret ile öneririm.

Teşekkürler dediğinizi yaptım ve hiçbir cihaz bulunmamıştır dedi sağ ol sorunum çözdüğün için.

Yeni konular

Geri
Yukarı