Steam 3000 etkinliği nasıl yapılır?

Çok bilmiş birinin herkesi düzeltme isteği bir ucube gibidir
Sana ve arkadaşlarına hep itiraz etme hakkı verir
Yarım saattir arıyorum bulamadım. Bilen var mı ne bu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

dostum ben bu youtube kanalıdan yardım alarak yaptım geçmiş videolarına bak 10 adımıda gösteriyor, bazen videodaki kategoride çıkmıyor farklı kategoride çıkıyor ama oyunun kapak görseli aklında kalsın buluyorsun umarım yardımcı olur

Başlangıçtaki buton tıklama tercihinize bağlı olarak, oyunlar sırasıyla yukarıdan aşağıya yada tam tersi şekilde sıralı. Sizi yönlendirdiği sayfada bu oyunları buluyorsunuz. Aratma ile oyunlar listelenmiyor. 😗

Clorthax'ın Paradoks Partisi Rozeti
Osuruklarını Tut_____Hold In Your Farts
Profesyonel Poker Amatörü_____Pro Poker Amateur
Esthme'nin Kutsanışı_____The Consecration Of Esthme
Kralın Tuvalete Gitmesine Yardım Et_____Help The King Get To The Toilet
Muhtemelen Sorun Olmaz_____It's Probably Fine
Aslında...: Frankenstein'ın Canavarı Sürümü_____Actually... Frankenstein's Monster Edition
Ölü Martı Hayvanat Bahçesi Kodamanı_____Dead Seagull Zoo Magnate
Levrek Oltaya Gelmiyor 2022_____Bass Ain't Bitin' 2022
Puding Kalesi Asliye Mahkemesi_____Custard Castle Small Claims Court
Gitar Milyarderi_____Guitar Billionaire

Steam üzerinden CTRL + F basın ve arama yerine "TH" yazın eğer 2-3 sonuç bulursa o yere inin o yerde aradığınız oyun olacaktır.

Steam üzerinden CTRL + F basın ve arama yerine "TH" yazın eğer 2-3 sonuç bulursa o yere inin o yerde aradığınız oyun olacaktır.
CTRL + F'ye bastıktan sonra sayfayı aşağıya kaydırıp ardından her kategoride tek tek ''TH.'' yazmak yeterli oluyor. Etkinliği bitirdikten sonra keşif kuyruğunu tamamlayınca 80 kuruşluk kart verdi, ''20 TL'lik kart veriyor'' diyenler vardı.

Arkadaşlar merhaba, Steam 3000 Etkinliği Nasıl Yapılır? Steam Clorthax Bulmaca Cevapları Nedir? | Seaser Media bu kaynak üzerinde görevlerin nasıl tamamlanacağı ve nasıl koleksiyon kartı kazanılacağı anlatılmış.
Sadece profil ödülleri verdi ve profilim biraz daha cafcaflı oldu uğraşmaya pek değmez aslında henüz bitirmeyen arkadaşlar için. (Koleksiyon kartı da vermedi)
Mağaza sekmesinde "harika indirimleri tek tek keşfedin” kısmını bul ve kuyruk başlata tıkla, ardından kuyruğu bitir. Kart gelecek.

Geri
Yukarı