Steam 32 Bit drift oyunu önerisi

Kzylx1

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kardeşime drift oyunu almak istiyorum fakat 32 Bit işletim sistemi var. Drift oyunu olsun ama çok pahalı olmasın şimdiden teşekkürler.

Hocam bugün aldık denedik maalesef 64 bitmiş :(

Drift86 olması lazım. Ona bir bakın. İsmini tam hatırlayamadım. Bu olmazsa lfs var. Drift oyunu değil ama drift yapabilir. Bu da olmazsa MTA'da Need for Speed sunucusu vardı orada oynayabilir.

Drift86 olması lazım. Ona bir bakın. İsmini tam hatırlayamadım. Bu olmazsa lfs var. Drift oyunu değil ama drift yapabilir. Bu da olmazsa MTA'da Need for Speed sunucusu vardı orada oynayabilir.
MTA 32 bitde çöküyor hocam ilk söylediğiniz oyuna bir bakayım teşekkürler.
Hocalarım söylemeyi unuttum online olursa iyi olur.

MTA 32 bitde çöküyor hocam ilk söylediğiniz oyuna bir bakayım teşekkürler.
Hocalarım söylemeyi unuttum Online olursa iyi olur.

Ben de 2 ay önceye kadar doğduğumdan beri 32 Bit olan aynı sistemi kullandım. MTA çöküyordu fakat aşırı sık değil. Bence bir şans verin. Çok fazla çöküyorsa sorun başka bir şeydir.

Ben de 2 ay önceye kadar doğduğumdan beri 32 Bit olan aynı sistemi kullandım. MTA çöküyordu fakat aşırı sık değil. Bence bir şans verin. Çok fazla çöküyorsa sorun başka bir şeydir.
Yok hocam cidden çok araştırdım mta'nın discord sunucusunda kurucularla görüştüm 64 bit yapın dedi.

Yok hocam cidden çok araştırdım MTA'nın Discord sunucusunda kurucularla görüştüm 64 Bit yapın dedi.

Kafama koydum güzel bir oyun bulacağım kardeşinize. Bulabilirsem haberdar ederim not: NFS serisinin eski oyunlarına da bakılınabilir.

Geri
Yukarı