Steam 35 TL oyun önerisi

Marshal12

Hectopat
Daha fazla  
Steam'de 35 TL'ye oyun bakıyorum. Dying Light enchanced version almıştım fakat laptoplarda optimizasyınu bozuk olduğu için iade ettim. Başkada oyun bulamadım beni sıkmayacak savaş oyunu gibi oyunlar bakıyorum.

Steam'de 35 TL'ye oyun bakıyorum. Dying Light enchanced version almıştım fakat laptoplarda optimizasyınu bozuk olduğu için iade ettim. Başkada oyun bulamadım beni sıkmayacak savaş oyunu gibi oyunlar bakıyorum.
Kingdom Come Deliverance öneririrm DLC'li paketi 20tl'ydi indirimde şuan yanlış hatırlamıyorsam bende o sürümünü aldım 3 gün önce ve 3 günde bak sadece 3 günde 22 saat oynadım dahada oynuyorum, orta çağ oyunlarını seversen kaçırılmaması gerek ama oyunun ilk 8 saatinde neredeyse aksiyon bile yok bunu göz önüne al, aksiyon derken sen direkt olarak kılıçla savaşmıyorsun.

Edit: İndirimi bitmiş geçmiş olsun.

Witcher 3'ü bende öneririm, böyle bir oyunun indirimde 11 liraya düşmesi büyük güzellik bizim açımızdan. Bazı turistik yerlere göre sudan ucuz hatta oyun.

@Shetz wolfeinstein New order ile Dishonored benim Xbox Game Pass'da var, daha bugün yeniledim Witcher 3 alacağım bu arada 1 saat önce karar verdim :D
Aragami, Payday 2, AC: Unity(indirimde),BF4(indirimde), Dishonored 1-2(indirimde),
Doom(indirimde) ve prototype 1-2(indirimde).

BF 4 zaten bedava verildi aldım, Payday 2 var, Dishonored dediğim gibi Xbox Game Pass'da var, Doom'da, prototypeyi sömürmüştüm.

Geri
Yukarı