Steam 50 TL oyun önerisi

Dead by Daylight alırsanız çok uzun süre oynayabilirsiniz sürekli güncelleme geliyor oyuna ama Dead by Daylight'ta DLC sistemi var yani oyunu aldım bitti olmuyor sürekli DLC çıkıyor karakterler yetenekler vb geliyor ve bu yetenekler vesaire elinizde yoksa geri kalabiliyorsunuz yani ben hikayeli oyun oynayıp bitereceğim diyorsanız Metro Exodus alırsınız oynarsınız bitirirsiniz veya Online oyun oynamak istiyorum diyorsanız Dead by Daylight almalısınız. İkisi de gayet iyi oyunlar güzel bir hikaye göreyim diyorsanız metro ben eğleneceğim diyorsanız Dead by Daylight.

Bf 1 var
Btlefield V indirim de 50 tl

İkisi de mantıklı geliyor dead by daylight o
Dead by Daylight alırsanız çok uzun süre oynayabilirsiniz sürekli güncelleme geliyor oyuna ama Dead by Daylight'ta DLC sistemi var yani oyunu aldım bitti olmuyor sürekli DLC çıkıyor karakterler yetenekler vb geliyor ve bu yetenekler vesaire elinizde yoksa geri kalabiliyorsunuz yani ben hikayeli oyun oynayıp bitereceğim diyorsanız Metro Exodus alırsınız oynarsınız bitirirsiniz veya Online oyun oynamak istiyorum diyorsanız Dead by Daylight almalısınız. İkisi de gayet iyi oyunlar güzel bir hikaye göreyim diyorsanız metro ben eğleneceğim diyorsanız Dead by Dayligh
İkiside mantıklı geliyor dead by daylight oynanış videoları oyunun konusu çok hoşuma gitti,metro Last light ve 2033 var şuan ve çok hoşuma gittiği için metro exodusda ilgimi çekiyor

Geri
Yukarı