Satılık Steam 55 TL'lik herhangi bir oyun 30 TL'ye satılır

alonedavar

Hectopat
Makaleler
3
Şu an Steam'da 55 TL var istediğiniz herhangi bir oyunu 30 TL Papara ödemeli şekilde verebilirim. SSD alacağım için acil paraya sıkıştım arkadaşlar elimdeki SSD kronik sorunlu çıktı.

Satmadıysanız henüz, steamden ekler misiniz? Arkadaşlık Kodu; 159791204

Satmadıysanız henüz, Steam'den ekler misiniz? Arkadaşlık kodu; 159791204.

Satıldı hocam indirimde bir arkadaşa AC: Origins atmıştım. Elime Steam kodları geçiyor bazen öyle bir şey olursa haber veriririm ihtiyacınız olursa anlaşırız hocam ama maalesef şu an elimde yok.

Satıldı hocam indirimde bir arkadaşa AC: Origins atmıştım. Elime Steam kodları geçiyor bazen öyle bir şey olursa haber veriririm ihtiyacınız olursa anlaşırız hocam ama maalesef şu an elimde yok.
Tamamdır, haber beklerim. Dediğim gibi Steam’den ekleyebilirseniz oradan seri şekilde hallederiz elinize geçerse.

Hocam 32 TL bakiyem var. Oyun lazım ise %20 indirimli fiyat ile alabilirim. Tutarı Papara`ya gönderme şartıyla.
Teşekkür ediyorum, sabit %25’ten satış yapan bir çok tanıdığım mevcut, ben daha çok denk geldikçe %35 civarından alım yapıyorum. Konu sahibi arkadaşla da bu şekilde anlaştık zaten 2 gün içinde kendisinden satın alım yapacağım. Size, yine de teşekkür ediyorum, hayırlı satışlarınız olsun :)

Geri
Yukarı