Steam 60 Kuruş Eksik

Emirhan39

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ev
Daha fazla  
Meslek
Doktor,Mühendis,Astronot ve Ek İş Olarak İş Adamı
Satabilecek herhangi bir eşya yok daha yeni açtım hesabı. Ne yapabilirim? Yardım edebilecek var mı? :(

Steam oyun satın alma sayfasını açın. En ucuzdan pahalıya doğru sıralayın. 20-30 kuruşa oyunlar var. Takas kartı destekli çok ucuz oyunlar var. Oyunu satın alın, 3-4 tane takas kardı düşürün ve onları satın. Hem oyunun parasını çıkarırsınız, elinize ekstra para da kalır oyuna göre. Rozet için 8-10 kart isteyen oyunlara bakın. 4-5 tane kart düşer böylelikle. Rozet için 5 kart isteyen oyundan 2 kart düşer, para kazanamamış olursunuz.

Steam oyun satın alma sayfasını açın. En ucuzdan pahalıya doğru sıralayın. 20-30 kuruşa oyunlar var. Takas kartı destekli çok ucuz oyunlar var. Oyunu satın alın, 3-4 tane takas kardı düşürün ve onları satın. Hem oyunun parasını çıkarırsınız, elinize ekstra para da kalır oyuna göre. Rozet için 8-10 kart isteyen oyunlara bakın. 4-5 tane kart düşer böylelikle. Rozet için 5 kart isteyen oyundan 2 kart düşer, para kazanamamış olursunuz.

Sağ ol abi benim de işime yarayacak. Daha geçen gün eksiğim vardı, ne yapsam diye düşünüyordum. :)

Pazar'dan bakabilirsiniz. Oyunun ismini (veya isminin bir kısmını) eşya pazarında yazdığınızda o oyuna ait eşyalar çıkar. Bu yolla fiyatları görebilirsiniz.

Reklam olmasın ama oyunbasarim diye bir site var. Ücretsiz steam oyunlarını seçip sitesinde yayınlıyor. Alması çok kolay. Kartlar da 15 20 kuruş arası gidenler de var 6 7 kuruş da. Oyunu kurmaya da gerek yok. Steam idlemaster diye bir program var onunla oyun sanki bilgisayarınıza kurulmuş gibi saat kasabiliyor. Sadece kart düşürmek için yapılmış program. Steam guard kullanıyorsanız size 60 kuruş atabilirim. Takas linkinizi atın göndereyim.

Reklam olmasın ama oyunbasarim diye bir site var. Ücretsiz steam oyunlarını seçip sitesinde yayınlıyor. Alması çok kolay. Kartlar da 15 20 kuruş arası gidenler de var 6 7 kuruş da. Oyunu kurmaya da gerek yok. Steam idlemaster diye bir program var onunla oyun sanki bilgisayarınıza kurulmuş gibi saat kasabiliyor. Sadece kart düşürmek için yapılmış program. Steam guard kullanıyorsanız size 60 kuruş atabilirim. Takas linkinizi atın göndereyim.
Teşekkür ederim yardımınız için ancak biraz geç oldu sanki, hallettim ben.:D
Şimdi ben yanlış anlamadıysam hiç oynamadan kart mı kasabiliyoruz dediğiniz şekilde?

Evet aynen o şekil oyunu hiç indirmeden kart kasabiliyoruz. 3 Kart düşüren oyunların kartları yaklaşık 17 -20 kuruş arası gidiyor. Öyle 6 7 kart düşürenlerle uğraşmaz zor oluyor. Zira tanesi 5 kuruş :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı