Çözüldü Steam 72 saat sepet bekleme süresi nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kenzys

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, bugün 217 TL'lik bir satın alım gerçekleştirdim ve aldıktan sonra oyunlar bana gelmedi ve Papara hesabımdan "param gitti". anlamadığım kısım ise paramın gidip oyunların gelmemesi ve bu 72 saatlik bekleme de nedir? Detaylı anlatabilecek birisi varsa çok teşekkür ederim.

Bu da hata
hata.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kankam alışverişinde bir sıkıntı olmuş, hata oluşmuş. Paran geri hesabına geçecektir en kısa sürede. Ama paran geri hesabına geçeen kadar, satın almaya çalıştığın oyunların fiyatı artar, indirimi biter veya zam gelirse diye sen bundan etkilenme ve 72 saat içinde ne zaman denersen yine 217 lira ödeyebil diye sepetini kayıt ediyor Steam. 72 saat içinde almazsan fiyatlar geri serbest kalır.
Steam'den cevap bekle ayrıntıyı onlar verecektir. Hatanın sebebini bilmiyorum fakat para çekildiyse ve oyunlar gelmiyorsa paranız elbet iade edilir. Papara'nın iade işlemleri benim deneyimlediğim kadarıyla diğer banka kartlarına göre vs. daha uzun sürüyor bu arada haberiniz olsun.

Anında cevap vermezler zaten. Bugün bir de hafta sonu bilmem farkında mısınız, bu nedenle yarını bekleyin.

Anladım teşekkür ederim.

Steam'den cevap bekle ayrıntıyı onlar verecektir. Hatanın sebebini bilmiyorum fakat para çekildiyse ve oyunlar gelmiyorsa paranız elbet iade edilir. Papara'nın iade işlemleri benim deneyimlediğim kadarıyla diğer banka kartlarına göre vs. daha uzun sürüyor bu arada haberiniz olsun.

Yok canlı destek için aradım fakat hala açan olmadı yaklaşık 30 dakikadır telefon başında bekliyorum.

Kankam alışverişinde bir sıkıntı olmuş, hata oluşmuş. Paran geri hesabına geçecektir en kısa sürede. Ama paran geri hesabına geçeen kadar, satın almaya çalıştığın oyunların fiyatı artar, indirimi biter veya zam gelirse diye sen bundan etkilenme ve 72 saat içinde ne zaman denersen yine 217 lira ödeyebil diye sepetini kayıt ediyor Steam. 72 saat içinde almazsan fiyatlar geri serbest kalır.

Çözüm

Papara destek ile iletişime geçtim ve çok zordu, şimdi e-mail üzerinden bilgilendirici bir şekilde iade hakkın da bilgi sağladılar dedikleri üzere kısa süre içersin iade gerçekleşecek dediler ve hala bekliyorum. Umarım yakında gelir.

Geri
Yukarı