Steam Achievement Manager ban sebebi mi?

Matany

Hectopat
Merhaba. Bütün başarımlar açtım oyunda ama sadece 1 tane kaldı 3 MVP al diyor Online da yapmaya çalışırken çok sinir oldum, o yüzden bu uygulamayı kullansam ban yer miyim? Sadece 1 adet başarım açacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
VAC koruması yoksa ban yemezsiniz muhtemelen fakat yine de sorumluluk size ait.

Eskiden 3-5 oyunda kullanmıştım, hala bir şey olmadı. CS:GO'da da kullanmıştım sorun yok şuan. Tabi sorumluluk size ait.

Şu ana kadar başarım hilesi açtığı için ban yiyen biri görmedim ama sana %100 garanti de veremem.

Evet ban sebebi. Yiyip yemeyeceğiniz belli olmaz.

Valve'nin bu program hakkında direkt olarak yasak değil dediği bir açıklaması yok. Ama Valve artık başarımları umursamıyor. Yıllarca kullanılıyor bu program, bu program nedeniyle de yasaklama alan yok. Kullananlar arasında Steam hesap seviyesinde birinci olan St4ck adlı kişi bile var. (5.000 seviye Steam hesabına ve 4.615 oyuna sahip.) Başarımların tarihine ve saatine bakınca anlaşılıyor:

Son düzenleme:
Haksız kazanç sağlayan her şey önceden belirtilmese dahi ban sebebi olabilir. Her şey Steam'in insiyatifine bağlı. Sonuçta bunu denetleyen ve sunan Steam'dir.
Ha ben yiyeni görmedim forumda aratın bulabileceğinizi sanmam.

Daha önce CS:GO gibi 2 3 oyunda kullandım herhangi bir sorun olmadı. (sorumluluk size ait)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…